Samsung Galaxy S21 Ultra

SM-G998N_5369
55,000 L
54,900 L
Ju kurseni: 100 L
Ne Stok
256Gb
Zeze
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S21 Ultra është titullari i serisë S21. Është telefoni i parë i serisë S që mbështet S Pen të Samsung. Specifikimet janë të nivelit të lartë duke përfshirë chipset Snapdragon 888, aftësinë 5G, deri në 16 giga RAM dhe 512 GB memorie. Një bateri 5000 mAh qe ploteson te gjitha nevojat tuaja dhe per sa i perket  kamerës, paraqitet një konfigurim me katër kamera me dy sensorë telefoto.

BrandSamsung MarkaSamsung
Brand
Samsung
Internal Memory
256Gb
Color
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Perdorur
Ngjyra
Zeze
Marka
Samsung
Modeli
S21 Ultra 5G
Kapaciteti
128Gb/256Gb
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni