Shendeti

Nuk ka stok
3,400 L
Aparat Tensioni Yuwell: Matja e Tensionit dhe Rrahjeve të Zemrës: Përdoret për të matur tensionin e gjakut dhe rrahjet e zemrës. Ky pajisje është e përshtatshme për monitorimin e shëndetit të presionit të gjakut dhe ritmit të zemrës në ambientet e shtëpisë. Matës Dixhital i Presionit të...
KushtetI ri MarkaYuwell
Nuk ka stok
3,400 L
Aparat për Matjen e Tensionit: Matja e Tensionit dhe Rrahjeve të Zemrës: Përdoret për të matur tensionin e gjakut dhe ritmin e zemrës. Ky aparat ofron një mjet të përshtatshëm për monitorimin e shëndetit të sistemit të gjakut dhe zemrës në ambientet e shtëpisë. Matës Dixhital i...
KushtetI ri MarkaYuwell
Ne Stok
900 L
Drejtues Shpine Real Doctors body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */ color: #333; /* Ngjyra e...
KushtetI Ri NgjyraZeze
Ne Stok
1,000 L
KushtetI Ri NgjyraZeze
KushtetI Ri ModeliKorrigjues Shpine Smart
KushtetI ri MarkaKnee Massager
KushtetI Ri ModeliMasazhues per Shpinen Multi-Level Lumbar Back Stretching
Ne Stok
11,900 L
Masazhues elektrik i syve Masazhuesi elektrik i syve eshte projektuar në bazë të masazhit tradicional kinez të akupointit,  me funksionin e trazimit dhe dridhjes; Mundësuar nga një bateri litiumi e rikarikueshme, vjen në stilin e syzeve të palosshme dhe në modë, Materiali prej pelushi...
KushtetI ri NgjyraBardhe
Ne Stok
2,350 L 1,290 L
Ju kurseni: 1,060 L
Oksimeter Pulsi SpO2 Oksimetri i pulsit mund të matë me saktësi SpO2 dhe rrahjet e zemrës brenda 15 sekondave dhe mund të shfaqet lehtësisht në ekranin OLED. I përshtatshëm për të gjitha moshat, nga fëmijët tek të moshuarit....
KushtetI ri NgjyraZeze
Ne Stok
4,000 L 2,490 L
Ju kurseni: 1,510 L
Termometer Dixhital Infrared Ky termometër ka një sensor të temperaturës me precizion infra të kuqe të integruar, i cili e bën të lehtë leximin e temperaturës së trupit pa kontakt fizik dhe mund të matë shpejt dhe të marrë një lexim të temperaturës në 1...
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 800L
  • 11900L
Shitesi
Transport Falas