Kujdesi Lekures

Masazhuese per Fytyren dhe Qafen Karaktersitikat: E përdorshme kryesisht për qafën dhe fytyrën.  Ka tre modalitete të ndryshme: jeshile, blu dhe e kuqe. Modaliteti me ngjyrë jeshile përmirëson qarkullimin e oksigjenit në qeliza, relakson trupin dhe rrit...
KushtetI ri ModeliMasazhues per Fytyren dhe Qafen
Pastrues me Avull për Fytyrën - Makineri me Avull Lexical 4501 Pastruesi me Avull për Fytyrën Lexical 4501 është një pajisje multifunksionale që vepron si pastrues i lëkurës dhe ofron terapi me avull për të ftohtin dhe kollën. Ky pastrues i avullit...
KushtetE Re ModeliLexical 4501
PASTRUESE PER PIKAT E ZEZA  Pastruese fytyre me vakum e cila mundeson heqjen e pikave te zeza Emri: Find Black pastrues i pikave të zeza Lloji: Heqës i pikave të zeza Funksioni 1: heqës i poreve të pikave të zeza Funksioni 2: heqës puçrrash Ngjyra: Rozë Materiali: plastikë...
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 1400L
  • 1900L
Shitesi
Transport Falas