Tekstile

Makine Qepese Elektrike Një mini makinë qepëse me vlerë të madhe; e shpejtë dhe i lehtë për t'u përdorur, i lehtë dhe i lëvizshëm. Karakteristikat: Me makinë qepëse portative mund të qepni me lehtësi të gjitha llojet e pëlhurave si mëndafsh, xhins, lëkurë Ajo madje punon në projekte arti...
Ne Stok
2,000 L
KushtetI Ri NgjyraBardhe
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 1500L
  • 2000L
Shitesi
Transport Falas