Mobilje per Shtepi

Ne Stok
14,900 L
Kasaforte Sigurie Metalike  Kasaforta Sigurie Metalike e vogel ideale per perdorim ne shtepi ,zyra apo hotele. Kasaforta mund të fiksohet në mur ose dysheme në një vend të sigurt për mbrojtje më të mirë. Trupi i çelikut, bulonat e kyçjes prej çeliku special dhe menteshat e brendshme...
KushtetE re ModeliKasaforte Sigurie Metalike
Ne Stok
5,500 L
KushtetI ri Ngjyra5 Ngjyresh
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 5500L
  • 14900L
Shitesi
Transport Falas