Friteze me Ajer Air Fryer Raf 5233

An-Raf 5233
9,200 L
6,950 L
Ju kurseni: 2,250 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Friteze me Ajer Air Fryer Raf 5233

Friteza me Ajer Raf Air Fryer ofron gatim të shëndetshëm me pak yndyrë, për gatim me pak ose aspak vaj. Paneli i kontrollit është dixhital dhe ushqimet familjare mund të shërbejnë deri në 6 persona falë kapacitetit të madh.

Karakteristikat Kryesore:

 • Dizajn kompakt
 • Performancë e lartë me konsumin e energjisë të ulët
 • Sistemi i qarkullimit të shpejtë të ajrit
 • Programe të paracaktuara (të skuqura, qofte, pulë të pjekur, mish, peshk, perime etj.)
 • Teknologjia EvenCrisp për rezultate krokante
 • Qarkullim Ajri 360grade
 • Kontroll termostat dhe kohëmatës
 • Teknologji e avancuar EvenCrisp
 • Pak ose aspak kohë parangrohjeje
 • Temperatura nga 120 deri në 400 ° F.
 • Ena skuqjes me ajër që nuk ngjit, e sigurt në larje
 • Mbrojtje nga Mbinxehja
 • Fikje automatike dhe shumë siguri
 • Fuqia: 1700 W
 • Kapaciteti: 7.6 litra


Friteze me Ajer Air Fryer Raf 5233 - Gëzo Gjithë Delikatesat pa Yndyrë Shtesë

Friteza me Ajer Raf Air Fryer sjell një përvojë të re në gatimin e ushqimeve të shijshme dhe të shëndetshme. Me teknologjinë EvenCrisp dhe programe të personalizueshme, ju mund të shijoni çdo vakt të gatuar me kujdes dhe pa yndyrë shtesë.

Friteze me Ajer Air Fryer Raf 5233


Friteze me Ajer Air Fryer Raf 5233


Friteze me Ajer Air Fryer Raf 5233

Friteze me Ajer Air Fryer Raf 5233

Friteze me Ajer Air Fryer Raf 5233Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 5233
Lloji
Air Fryer
Kapaciteti
7.6litra
Fuqia
1700w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni