Raft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh Moderne per Koridor

ALV-103
6,990 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Raft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh Moderne per Koridor

Raft Këpucësh Slim "Extra" ofron një zgjidhje të përshtatshme për ruajtjen e këpucëve dhe objekteve të tjera. Me kapacitetin e tij për të strehuar deri në 9 palë këpucë, duke përfshirë çizme dhe taka të larta, ky raft këpucësh bëhet një zgjedhje e shkëlqyeshme për organizimin e hapësirës suaj.

Karakteristikat Kryesore:

 • Kapacitet për Këpucë dhe Objekte të Ndryshme: Mund të strehojë deri në 9 palë këpucë, duke përfshirë çizme dhe taka të larta.
 • Dizajn i Përshtatshëm për Hapësira të Ngushta: Mund të vendoset kudo dhe është i përsosur për hapësira të ngushta, shkallë ose qoshe.
 • Montim i Lehtë dhe Opsion për Montim në Mur: Nuk kërkohet montim i ndërlikuar, i montuar paraprakisht me vida dhe kunja për montim në mur.
 • Përdorim i Jashtëm dhe Materiale të Qëndrueshme: Përdor metale të emaluara dhe është i përshtatshëm për përdorim të jashtëm si në ballkon, tarracë, garazh, dhe bodrum.
 • Mbyllje Magnetike dhe Shufrat e Këpucëve: Mbyllje magnetike  që mbajnë dyert mbyllur dhe shufra këpucësh për të mbajtur këpucët të rregullta dhe të sigurta brenda.

Dollapi këpucësh Slim "Extra" ofron një zgjidhje të qëndrueshme, elegante, dhe të lehtë për ruajtjen e këpucëve në shtëpinë tuaj. Me karakteristika të tilla si mekanizmi i ajerimit, dizajni i hapsirës së kursyer, ky raft këpucësh përbën një shtesë të përshtatshme për organizimin e hapësirës suaj.

Raft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh Moderne per Koridor

Raft Kepucesh Modern

Raft Kepucesh per Koridor

Mbajtese Kepucesh Metalike

Mbajtese Kepucesh Permasat

Brand
ShikoCmimin Shtepia Ime
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Ngjyra
Zeze
Marka
Alv-103
Modeli
Raft Kepucesh Metalik
Permasat
Permasat (W x H x D)
103x50x15cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni