Makineri Berese Kokoshkash Raf 9012

An-Raf 9012
2,250 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makineri Berese Kokoshkash Elektrike Raf

Makineria elektrike për kokoshka "Raf" ofron një përvojë të lehtë dhe të shpejtë në përgatitjen e kokoshkave. Me teknologjinë e fryer me avull të nxehtë dhe kapacitetin e madh prej 2.5 litra, mundëson krijimin e kokoshkave në vetëm 3 minuta. Gjithashtu, është e lehtë për t'u përdorur dhe pastruar. Kjo makineri përdor teknologjinë e avullit fryer për  kokoshkat pa përdorur vaj, duke sjellë një alternativë më shëndetësore për shijet tuaja.

Karakteristikat Kryesore:

 • Lehtësisht e përdorshme dhe e pastrueshme.
 • Mundëson bërjen e kokoshkave në mënyrë të shpejtë, për 3 minuta.
 • Teknologji fryerje me avull të nxehtë, pa vaj.
 • Kapaciteti: 2.5 litra.
 • Fuqia: 1200W.
 • Voltazhi: 220-240V.
 • Lehtësisht e pastrueshme.

Makineri Berese Kokoshkash Raf 9012

Makineri Berese Kokoshkash Raf 9012

Makineri Berese Kokoshkash Raf 9012

Makineri Berese Kokoshkash Raf 9012

Makineri Berese Kokoshkash Raf 9012

Makineri Berese Kokoshkash Raf 9012

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 9012
Lloji
Makineri Kokoshkash
Kapaciteti
2.5L
Fuqia
1200w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni