Organizues Kepucesh

Ne Stok
11,000 L 5,500 L
Ju kurseni: 5,500 L
Raft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh Moderne Detajet e Produktit : Material i Cilësisë së Lartë: Bërë prej metali të cilësisë së lartë, ky kabinet këpucësh është i fortë dhe i qëndrueshëm për përdorim të gjatë.  Dizajn Modern dhe Thjeshtë: Me një dizajn modern dhe...
KushtetE Re NgjyraBardhe
Ne Stok
10,500 L 4,990 L
Ju kurseni: 5,510 L
Raft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh Moderne per Koridor Raft Këpucësh Slim "Extra" ofron një zgjidhje të përshtatshme për ruajtjen e këpucëve dhe objekteve të tjera. Mund të mbaj këpucë, duke përfshirë çizme dhe taka të larta, ky raft këpucësh bëhet një zgjedhje e shkëlqyeshme...
KushtetE Re NgjyraZeze
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 4990L
  • 8900L
Shitesi
Transport Falas