Organizues Tualeti

Ne Stok
2,390 L
KushtetE Re ModeliRaft Tualeti mbi Lavatrice
Ne Stok
1,290 L
Raft Tualeti  Karakteristikat: Ndërtuar me material rezistent plastike abs. Ngjitet në mur me anë të ngjitëseve pvc. Mund të paloset për të kursyer hapësirë. Ka vrima kulluese për të mos mbledhur ujë dhe baktere. Suporton peshë maskimale deri në 10 kg. Përmasat: 34 x 11 x...
KushtetE Re ModeliRaft Tualeti
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 1290L
  • 2390L
Shitesi
Transport Falas