Ore Smart SmartWatch Mo D13

MOd13
1,900 L
950 L
Ju kurseni: 950 L
Ne Stok
Zeze
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ore Smart SmartWatch Mo D13

Lloji i produktit: Byzylyk Smart

Karakteristikat Kryesore:

 • Pesha: 36.5g
 • Ekrani: Madhësia e ekranit 1.44 inç
 • Rezolucioni: 240*240
 • Kapaciteti: 180 mAH
 • Mbulesa e sipërme: xham i temperuar
 • Trupi: aliazh zinku / guaska e poshtme ABS + PC
 • Rrip prej Silikoni

Ore Smart SmartWatch Mo D13 - Byzylyk i Zgjuar me Shumë Funksione

Ore Smart SmartWatch Mo D13 është një byzylyk i zgjuar me raport të shkelqyer cmim cilësi. Me një ekran të madh 1.44 inç, kapacitet baterie 180mAh, dhe materiale cilësore të përdorura në ndërtim, ky byzylyk është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që dëshirojnë të ndjekin dhe monitorojnë aktivitetin e tyre fizik në mënyrë të përshtatshme.


Brand
ShikoCmimin Tech
Ngjyra
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
D13
Lloji
Smartwatch
Kapaciteti
180mAh
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni