Fshese me Vakum Vertikale Raf Model 8672

An-raf8672
9,500 L
5,900 L
Ju kurseni: 3,600 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Fshese me Vakum Vertikale Raf Model 8672

Fshesa me vakum vertikale Raf Model 8672 sjell fuqi dhe efikasitet në pastrimin tuaj. Me karakteristika të tilla si tensioni nominal 220-240V, fuqia e vlerësuar 600W, dhe vëllimi i posaçëm 0.5L, kjo fshesë është një zgjedhje e shkëlqyer për detyrat e pastrimit.

Karakteristikat Kryesore:

 • Tensioni nominal: 220-240V
 • Frekuenca: 50/60Hz
 • Fuqia : 600W
 • Vëllimi mbajtes : 0.5L
 • Materiali: plastikë, metal
 • Specifikimi i motorit: 600W A/C
 • Specifikimet e kabllove të energjisë: 0.75mm2*
 • Gjatësia e kabullit: 4.0 metra

Fshese me Vakum Vertikale Raf Model 8672 - Fuqi dhe Efikasitet në Pastrim

Ky model i fshesës me vakum sjell fuqi të vlerësuar 600W dhe vëllim prej 0.5L për t'u përpjekur në pastrimin e çdo dhome të shtëpisë suaj.


Fshese me Vakum Vertikale Raf Model 8672

Fshese me Vakum Vertikale Raf Model 8672

Fshese me Vakum Vertikale Raf Model 8672

Fshese me Vakum Vertikale Raf Model 8672


Brand
ShikoCmimin Pastrimi
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 8672
Lloji
Fshes me korent Vertikale
Kapaciteti
0.5l
Fuqia
600w
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni