Best Salon Tool Enzo Profesional

An-Enzo6306
12,000 L
5,790 L
Ju kurseni: 6,210 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Best Salon Tool Enzo Profesional - Set 3ne1 Tharese Flokesh, Pjaster, Mashe per Kacurrela

Tharëse Flokësh

 • Superfuqi 6000 W
 • Tharëse flokësh e palosshme
 • Nuk i dëmton flokët fale teknologjis Dual Ionic Generator

Pjaster Flokësh

 • Pllaka qeramike për të parandaluar djegien e flokëve
 • Temperaturë deri në 230°C për përdorim me keratinën dhe proteinat
 • Sistem jonesh dhe pllaka qeramike për flokë të lëmuar
 • Mbron flokët nga dëmtimi dhe thyerja
 • Ngrohet për 60 sekonda

Mashe per Kacurrela

 • Masha qeramike e flokëve për modele flokësh të bukura dhe të lehta
 • Teknologjia Fast curler PTC Funksioni i ngrohjes PTC
 • Veshje e përparuar qeramike për ngrohje ultra të shpejtë
 • Ekran LCD për të treguar përcaktimin e temperaturës
Set 3ne1 Tharese Flokesh, Pjaster, Mashe per Kacurrela

Set 3ne1 Tharese Flokesh, Pjaster, Mashe per Kacurrela

Brand
ShikoCmimin Beauty
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Best Salon Tool Enzo Profesional
Lloji
Set Tharese/Pjaster/Mashe per Floket
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni