Aksesore Gatimi

Bluares Elektrike për Kripë dhe Piper Lehtësi Përdorimi: Lehtësi Përdorimi: Bluaresi është i dizajnuar për të qenë lehtë për t'u përdorur, duke bërë më të thjeshtë procesin e bluarjes së kripës dhe piperit. Fuqizim me Bateri: Fuqizim me Bateri:...
KushtetI Ri LlojiMulli Elektrik per kripe piper etj
Nuk ka stok
650 L
KushtetI ri ModeliPerparse Kuzhine
KushtetI ri ModeliPeshore Dixhitale
KushtetI ri ModeliPeshore Elektronike Gatimi
KushtetI ri ModeliPeshore Elektronike Gatimi
KushtetI Ri NgjyraBardhe
KushtetI ri ModeliTermometer Gatimi
KushtetI ri ModeliTermometer Gatimi Dixhital
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 390L
  • 1390L
Shitesi
Transport Falas