Cajnik Elektrik Caji Raf 7849

An-Raf 7849
2,990 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Çajnik Elektrik Caji Ibrik Caji Raf 7849

Ibriku Elektrik RAF R. 7849 është një zgjidhje e besueshme dhe elegante për kuzhinën tuaj. Kapaciteti prej 2 litrash siguron ngrohjen e shpejtë të ujit për çaj, kafe ose pije të tjera të nxehta. Elementi ngrohës i fuqishëm dhe efikas siguron zierje të shpejtë dhe të qëndrueshme. Trupi garanton një jetë të gjatë shërbimi të pajisjes.

Karakteristikat Kryesore:

 • Doreza ergonomike për derdhje të lehtë dhe të saktë
 • Kazani i pajisur me mbyllje automatike gjatë zierjes
 • Mbrojtje nga mbinxehja për sigurinë tuaj
 • Dizajn elegant dhe materialet me cilësi të lartë

Çajnik Elektrik Caji Ibrik Caji Raf 7849 - Eleganca dhe Efikasitet në Kuzhinë

Çajniku elektrik Raf 7849 ofrojnë një përvojë të përmirësuar të përgatitjes së çajit ose kafesë. Me doreza ergonomike për derdhje të lehtë dhe një gamë të plotë karakteristikash, këto çajnike janë një shtesë e shkëlqyer për pajisjet tuaja të kuzhinës.

Nuk ka nevoj te flasim me teper per kete model per me shume shfletoni me poshte:


Çajnik Elektrik Caji Ibrik Caji Raf 7849


Çajnik Elektrik Caji Ibrik Caji Raf 7849

Çajnik Elektrik Caji Ibrik Caji Raf 7849

Çajnik Elektrik Caji Ibrik Caji Raf 7849

Çajnik Elektrik Caji Ibrik Caji Raf 7849

Çajnik Elektrik Caji Ibrik Caji Raf 7849

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 7849
Lloji
Ibrik Elektrik
Materiali
Celik Inoks
Kapaciteti
2litra
Fuqia
2000w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni