Mikser dore dhe rrahëse vezësh RAF R.6629

an-RAF R.6629_2EB7
1,490 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mikser dore dhe rrahëse vezësh RAF R.6629A

Mikseri dore dhe rrahëse vezësh RAF R.6629A është një pajisje e fuqishme dhe e përshtatshme për përgatitjen e brumit dhe rrahjen e vezëve. Butoni Turbo siguron një shpërthim të shpejtë të fuqisë kur është e nevojshme, ndërsa dy gërpat dhe një rrahëse e kromuar e bëjnë të përshtatshme për shumë lloje përgatitjesh kuzhine.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 800W, 220V, 50Hz
 • Funksionimi me 5 shpejtësi
 • Shpejtësia e motorit: 25000 rpm
 • Butoni Turbo për fuqi të shpejtë
 • 2 gërpat për brumosje dhe rrahëse
 • I kromuar për qëndrueshmëri dhe dizajn të përshtatshëm
 • I lehtë për t'u pastruar

Mikser dore dhe rrahëse vezësh RAF R.6629A - Fuqi dhe Përshtatshmëri në Kuzhinë

Mikseri dore dhe rrahëse vezësh RAF R.6629 ofron një kombinim të shkëlqyer të fuqisë, shpejtësisë, dhe përshtatshmërisë. Me butonin Turbo për fuqi të shpejtë dhe gërpat e kromuar, kjo pajisje është zgjedhja e duhur për çdo gatim në kuzhinë.


Mikser dore dhe rrahëse vezësh RAF R.6629

Mikser dore dhe rrahëse vezësh RAF R.6629

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
RAF R.6629A
Lloji
Mikser Dore
Fuqia
800w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Pare se Fundmi
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni