Mikser & Rrahes

Ne Stok
19,900 L
Brumatricë 8.5L Lexical 1803 Me një motor të fuqishëm prej 1500 watt, brumatricja Lexical 1803 shndërron përbërësit në brumë të përsosur për bukë, pica, krem të rrahur për tortë dhe shumë më tepër. Karakteristikat...
KushtetE Re ModeliLexical 1803
Ne Stok
Na kontaktoni për një çmim
Mikser dore dhe rrahëse vezësh RAF R.6629A Mikseri dore dhe rrahëse vezësh RAF R.6629A është një pajisje e fuqishme dhe e përshtatshme për përgatitjen e brumit dhe rrahjen e vezëve. Butoni Turbo siguron një shpërthim të shpejtë të...
KushtetE Re ModeliRAF R.6629A
Mikser Dore me 7 Shpejtesi Raf Mikseri dore me 7 shpejtesi Raf është një pajisje multifunksionale e dizajnuar për përgatitjen e brumit, përzierjen dhe gatimin e shpejtë. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re ModeliRaf 6633B
Ne Stok
1,450 L
Mikser Dore per Kafe Raf 108 Mikseri dore për kafe Raf 108 është një mjet lehtësisht i përdorshëm dhe i pastrueshëm pas përdorimit. Me kapacitetin e tij të 80 ml dhe fuqinë 45W, është ideal për përgatitjen e kafesë në mënyrë të shpejtë dhe të...
KushtetE Re ModeliRaf 108
Ne Stok
2,450 L
Mikser dore dhe rrahëse vezësh RAF R.6630 Përzierësi elektrik i kuzhinës RAF R-6630 është thjesht i pazëvendësueshëm në kuzhinën tuaj. Është i lehtë për t'u përdorur, por në të njëjtën kohë shumëfunksional.  Shpejtësia dhe cilësia e përzierjes...
KushtetE Re ModeliRaf 6630
KushtetI Ri MarkaRaf
Ne Stok
Na kontaktoni për një çmim
Ne Stok
Na kontaktoni për një çmim
Mikser Elektrik Dore Raf 6664 Mikseri elektrik dore Raf 6664 është një pajisje e fuqishme me karakteristika të avancuara për përgatitjen e brumit dhe të tjera. Karakteristikat Kryesore: Motor...
KushtetE Re ModeliRaf 6664
Mikser për Brum Bosch BH7288 Stand Mixer Mikseri për brum Bosch BH7288 Stand Mixer është një mjet i fuqishëm për përgatitjen e brumit dhe përgatitjen e embelsirave. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetI ri ModeliStand Mixer
Ne Stok
Na kontaktoni për një çmim
MIKSER DORE SOKANY  Mo LH-956 Mikser dore teper praktik dhe i pershtatshem per te gjitha llojet e gatimeve. Marka: Sokany Lloji: Mikser Dore elektrike Karakteristikat kryesore: çelësi me 5 shpejtësi dhe funksioni turbo,   Fuqia maksimale: 500 Watt Numri i Shpejtësive: 5...
Rrahese Elektrike Mikser Dore Raf 322 Rrahese elektrike mikser dore Raf 322 është një mjet praktik me dizajn elegant në ngjyrë të bardhë, perfekt për përgatitjen e salcave, purjeve, smoothies, etj. Karakteristikat...
KushtetE Re ModeliRaf 322
Rrahese Qumeshti Elektrike Makineri Berese Gjalpi Rrahese qumeshti elektrike me makineri berëse gjalpi është një mjet efikas për procesin e përzierjes së qumështit dhe gjalpit. E ndërtuar me materialin e aliazhit alumini, kjo rrahese ofron një funksionim të...
KushtetE Re
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 19900L
Shitesi
Transport Falas