Blender Dore Raf 323

An-raf323
4,000 L
2,650 L
Ju kurseni: 1,350 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender Dore Raf 323

Blenderi dore Raf 278 është një mjet i përsosur për përzienje dhe përzierje efikase. Baza e përzierjes në formë zile redukton thithjen dhe spërkatjen, duke e bërë atë ideal për përzienje të shpejtë dhe përgatitje të shumta në kuzhinë.

Karakteristikat Kryesore:

 • Modeli nr. 320
 • Fuqia e vlerësuar: 800 W
 • Tensioni: 220 V
 • Madhësia e njësisë: 34*6.5cm

Blender Dore Raf 323 - Performancë dhe Përshtatshmëri

Blenderi dore Raf 323 ofron një fuqi të vlerësuar prej 800 W dhe një bazë të përsosur për përzienje efikase. Përzierësi i dorës është i përsosur për përgatitjen e ushqimit në çdo rrethanë, duke përfshirë gatimin e përditshëm, festa të ndryshme dhe përgatitjen në furra buke. Sigurohuni që të keni një mjet të tillë të përshtatshëm në kuzhinën tuaj.

Blender Dore Raf 323

Blender Dore Raf 323

Blender Dore Raf 323 Permasat

Blender Dore Raf 323 FunksioniBrand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf-323
Lloji
Blender Dore
Materiali
Tehe Celiku
Fuqia
800w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni