Pajisje Kuzhine

Ne Stok
790 L
Formë Rrethore për Kuba Akulli /* Stilizimi i faqes */ body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */...
KushtetI ri ModeliKoke Rubineti
Ne Stok
4,500 L
KushtetI Ri NgjyraBardhe
Nuk ka stok
890 L
KushtetI Ri LlojiKulluese Perimesh
Ne Stok
1,000 L
KushtetI Ri NgjyraZeze
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
KushtetI Ri NgjyraBardhe
KushtetI ri ModeliRubinet Elektrik
Tigan Elektrik për Pica Shtëpie Raf 5405 Tiganin elektrik Raf 5405 është një pajisje shumëfunksionale, e përshtatshme për të pjekur, skuqur dhe zier ushqimin. Kabulli i ndashëm i energjisë e bën të lehtë servirjen e ushqimit direkt nga tigani. E...
KushtetE Re ModeliRaf 5405
KushtetI Ri NgjyraBardhe
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 4500L
Shitesi
Transport Falas