Furrë Elektrike RAF Model R5322 68L Furra elektrike RAF Model R5322 68L është zgjedhja e duhur për të përgatitur ushqimet tuaja me lehtësi dhe shijen perfekte. Me karakteristika të fuqishme dhe një kapacitet prej 68 litrash, kjo furrë do t'ju ndihmojë të...
KushtetI Ri MarkaRaf
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 12900L
Shitesi
Transport Falas