Shtrydhese Agrumesh Raf 615

An-Raf 615
1,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Shtrydhëse Agrumesh Raf 615

Kjo shtrydhëse e agrumeve Raf 615 është projektuar për të ofruar një shtrydhje efikase dhe lehtë për agrumet tuaja me karakteristikat e saj të avancuara.

Karakteristikat Kryesore:

 • Rrotullim dydireksional, me shpejtësi 54 rpm
 • Koka rrotulluese është e heqshme për lehtësi pastrimi
 • Bazë me këmbë silikoni anti-rrëshqitje për lehtësi përdorimi
 • I pajisur me dy koka të rrotullueshme me madhësi të ndryshme
 • Fuqia: 25W
 • Kapaciteti: 700ml

Shtrydhëse Agrumesh Raf 615 - Shtrydhje Efikase dhe Lehtësi e Përdorimit

Ky model i shtrydhëses së agrumeve ofron një shtrydhje efikase me rrotullim dydireksional dhe koka të heqshme për pastrim të lehtë. Bazëja me këmbë silikoni anti-rrëshqitje siguron një përdorim të sigurt dhe të qëndrueshëm. Me fuqi prej 25W dhe kapacitet të mjaftueshëm prej 700ml, kjo shtrydhës është një zgjedhje e shkëlqyer për përgatitjen e lëngjeve të freskëta nga agrumet.

Shtrydhëse Agrumesh Raf 615


Shtrydhëse Agrumesh Raf 615


Shtrydhëse Agrumesh Raf 615


Shtrydhëse Agrumesh Raf 615


Shtrydhëse Agrumesh Raf 615


Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 615
Lloji
Shtrydhese Agrumesh
Kapaciteti
700ml
Fuqia
25w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Permasat
Permasat (W x H x D)
18cmx14cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni