Tigan Elektrik per Pica Shtepie Raf 5405

An-Raf 5405
3,950 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Tigan Elektrik për Pica Shtëpie Raf 5405

Tiganin elektrik Raf 5405 është një pajisje shumëfunksionale, e përshtatshme për të pjekur, skuqur dhe zier ushqimin. Kabulli i ndashëm i energjisë e bën të lehtë servirjen e ushqimit direkt nga tigani. E përkryer për vaktet familjare .

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 1500W për gatim efikas
 • Trup i qëndrueshëm dhe i fortë alumini me kapak qelqi dhe ventilim avulli
 • Doreza me prekje të ftohtë dhe pulla e kapakut
 • Sipërfaqe mbresëlënëse jo ngjitëse dhe e madhe 40x40 cm
 • Kontroll termostatik i rregullueshëm nga 100°C deri në 240°C
 • Ideal per pjekjen picave të freskëta shtëpiake ose kulac me mbushjet e preferuara pa e ndezur edhe furrën. 
 • Mund të kryejë funksione të ndryshme gatimi si të gjitha përgatitjet e orizit, të gjitha llojet e picave, makaronat, skuqjen e forte, skuqjen e cekët, të gjitha format e ushqimeve, të gjitha llojet e perimeve.

Tigan Elektrik për Pica Shtëpie Jo Ngjites

Ky tigan elektrik është i përsosur për të gatuar shumëllojshmërinë e ushqimeve për familjet e vogla dhe të mëdha. Mund të përdoret për vaktet e përditshme ose edhe për gatimin e vakteve për një ose dy persona gjatë pushimeve. Është e lehtë për t'u pastruar, e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u përdorur.

Tigan Elektrik për Pica Shtëpie Raf 5405


Tigan Elektrik për Pica Shtëpie Raf 5405Tigan Elektrik për Pica Shtëpie Raf 5405


Tigan Elektrik për Pica Shtëpie Raf 5405 Permasat


Tigan Elektrik për Pica Shtëpie Raf 5405

Tigan Elektrik për Pica Shtëpie Raf 5405

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 5405
Lloji
Tigan Elektrik
Fuqia
1500w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Permasat
Permasat (W x H x D)
Diametri 42cm Thellesi 9cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni