Set Termometer Dixhital Infrared + Pulse Oksimeter

sc-tset1
4,000 L
2,490 L
Ju kurseni: 1,510 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Termometer Dixhital Infrared

Ky termometër ka një sensor të temperaturës me precizion infra të kuqe të integruar, i cili e bën të lehtë leximin e temperaturës së trupit pa kontakt fizik dhe mund të matë shpejt dhe të marrë një lexim të temperaturës në 1 sekondë.

Karakteristikat Kryesore:

 • Ndryshon lehtësisht midis ℉ dhe ℃.
 • Termometri është i pajisur me ekran LCD me dritë për erësirë (jeshile/verdhë/e kuqe).
 • Kur temperatura është jonormale, termometri do të lëshojë një tingull paralajmërues dhe dritë të kuqe.
 • Matje të sakta dhe të besueshme - të testuara klinikisht, të sakta, të shpejta dhe të besueshme; siguron ruajtjen e deri në 20 lexime të temperaturave të mëparshme.
 • Dizajni inovativ dhe kontrolli i thjeshtë dhe i lehtë për t'u përdorur me një buton bëjnë termometrat ideale për përdorim me foshnjat, fëmijët dhe të rriturit.

Termometer Dixhital Infrared - Për Matjen Efikase të Temperaturës

Termometri Dixhital Infrared ofron një mënyrë të shpejtë dhe efikase për të matur temperaturën pa kontakt fizik. Me karakteristika të avancuara dhe dizajn inovativ, është një zgjedhje e shkëlqyer për familjet, çerdhet, hotelet dhe shkollat.

Oksimeter Pulsi SpO2

Oksimeter Pulsi SpO2

Oksimetri i pulsit mund të matë me saktësi SpO2 dhe rrahjet e zemrës brenda 15 sekondave dhe mund të shfaqet lehtësisht në ekranin OLED. I përshtatshëm për të gjitha moshat, nga fëmijët tek të moshuarit.

Karakteristikat Kryesore:

 • I saktë dhe i besueshëm: Shfaq vlerat në 4 drejtime, dhe siguron gjithmonë rezultate të besueshme të matjes.
 • Lehtë për t'u përdorur: funksionimi me një buton dhe mbyllja automatike brenda 8 sekondave pas përdorimit. Kapëse e majës së gishtit është bërë nga materiali ABS me material të butë silikoni.
 • Të apasionuar pas sportit/shëndetit: i përshtatshëm për alpinistë, skiatorë, çiklistët, pilotët ose këdo që është i interesuar për SpO2 dhe pulsin sportiv.

Oksimeter Pulsi SpO2 - Përshtatje Perfekte për Monitorimin e Shëndetit

Oksimeteri Pulsi SpO2 është një mjet i saktë dhe i besueshëm për matjen e SpO2 dhe rrahjeve të zemrës. Përshtatet për të gjitha moshat dhe është ideal për ata të apasionuar pas sportit dhe shëndetit. Dhurata e përkryer për të gjithë për një monitorim të shëndetit më të mirë.


Set Termometer Dixhital Infrared + Oksimeter per Matjen e pulsiTermometer Dixhital InfraredTermometer Dixhital Infrared

Termometer Dixhital Infrared

Termometer Dixhital InfraredOksimeter me Matje Pulsi


Oksimeter me Matje Pulsi

Oksimeter me Matje Pulsi

Oksimeter me Matje Pulsi

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni