Shtrydhese Frutash

Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
Ne Stok
1,500 L
Shtrydhëse Agrumesh Raf 615 Kjo shtrydhëse e agrumeve Raf 615 është projektuar për të ofruar një shtrydhje efikase dhe lehtë për agrumet tuaja me karakteristikat e saj të avancuara. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re ModeliRaf 615
Ne Stok
Na kontaktoni për një çmim
Shtrydhese frutash Haeger HG-2814 Shtrydhëse universale frutash gjithcka që ju duhet në kuzhinë.Në një kohë fare të shkurtër ju mund të përfitoni lëngun tuaj të frutave,të freskët dhe pa konservues.Gjithcka që duhet të dini është të kombinoni frutat tuaj të preferuar. SHTRYDHESE FRUTASH...
Shtrydhëse frutash e perimesh LEXICAL 2205 Shtrydhësa e frutave dhe perimeve Lexical 2205 është një mjet efikas për të përfituar lëngje të pasura me vitaminë nga frutat dhe perimet tuaja të preferuara. Karakteristikat...
KushtetE Re ModeliLEXICAL 2205
Ne Stok
9,650 L 5,790 L
Ju kurseni: 3,860 L
Shtrydhese Frutash Elektrike Lexical 2201 Shtrydhësa e frutave elektrike Lexical 2201 ofron një mënyrë të lehtë dhe efikase për të përfituar lëngje të freskëta nga frutat tuaja të preferuara. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re ModeliLexical 2201
Shtrydhëse Elektrike Frutash R2831 Karakteristikat: Shtrydh fruta të ndryshme Diametri i grykës 8cm Mjaft praktike në përdorim Ndërtuar me plastikë të gradës ushqimore PC Shpejtësi e ulët: 75 rpm...
KushtetE Re MarkaRaf
Ne Stok
7,900 L
Shtrydhëse Elektrike Frutash R2838 Përjeto shijen e freskësisë me Shtrydhësen Elektrike të Frutave model R2838. Ky mjet inovativ ofron një mënyrë të shpejtë dhe të lehtë për të përgatitur lëngje të shijshme nga frutat tuaja të preferuara....
KushtetE Re MarkaRaf
Shtrydhëse Limoni Portokalli Agrumesh Profesionale Lexical Kjo shtrydhëse e agrumeve profesionale nga Lexical është projektuar për të ofruar një shtrydhje efikase dhe të mbajtjes së 100% të vitaminave, enzimave dhe lëndëve të tjera ushqyese....
KushtetE Re ModeliLexical 2103
Ne Stok
5,500 L
Shtrydhni cdo pik leng me kete Shtrydhese Shege SHtrydhese e Sheges nuk do të humbasë as edhe një pikë të vetme nga fruti juaj i preferuar dhe gjithashtu do të lërë pas farat dhe tulin! Diametri prej 13cm i tasit  presës së agrumeve e bën atë të përshtatshëm për lloje dhe...
KushtetI Ri ModeliShtrydhese Agrumesh Manuale
Shtydhëse Agrumesh Lexical 2110 Kjo shtydhëse e agrumeve Lexical 2110 është dizajnuar për të përmirësuar përvojën tuaj të shtrydhjes së agrumeve me karakteristikat e saj të avancuara dhe e lehtë për t'u përdorur....
KushtetE Re ModeliLexical 2110
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 7900L
Shitesi
Transport Falas