Blender Frutash per Smothie 2.5Litra 2400w Raf 2802

An-Raf 2802
2,900 L
Nuk ka stok
Kuqe
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender Frutash  per Smothie 2.5 Litra 2400W Raf 2802

Ky blender me kapacitet 2.5 litra dhe fuqi 2400W, model Raf 2802, ofron një kombinim të fuqishëm dhe efikas për përgatitjen e lëngjeve dhe ushqimeve të tjera.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 2400 W
 • Tensioni nominal: 220 V
 • Frekuenca e vlerësuar: 50-60Hz
 • Kapaciteti i xhamit: 2.5L
 • Kokë thike prej 6 pllakash prej çeliku inox
 • Funksioni i shtypjes së akullit
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Tehe çeliku inox
 • Lehtë për t'u pastruar

Blender 2.5 Litra 2400W Raf 2802 - Fuqi dhe Efikasitet në Përgatitjen e Ushqimeve

Ky blender me kapacitet të madh dhe fuqi të lartë është dizajnuar për t'u përdorur lehtësisht dhe ofron shumë karakteristika të avancuara. Kokë thike prej çeliku inox, funksion shtypjes së akullit, dhe mbrojtja nga mbinxehja janë vetëm disa nga elementët që bëjnë këtë blender një zgjedhje të shkëlqyer për përgatitjen e ushqimeve të shijshme.

Blender 2.5 Litra 2400W Raf 2802

Blender 2.5 Litra 2400W Raf 2802

Blender 2.5 Litra 2400W Raf 2802
Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Ngjyra
Kuqe
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 2802
Lloji
Blender
Kapaciteti
2.5litra
Fuqia
2400w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Pare se Fundmi
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni