Shtrydhëse frutash e perimesh LEXICAL 2205

an-lexical2205
3,950 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Shtrydhëse frutash e perimesh LEXICAL 2205

Shtrydhësa e frutave dhe perimeve Lexical 2205 është një mjet efikas për të përfituar lëngje të pasura me vitaminë nga frutat dhe perimet tuaja të preferuara.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 400 w
 • Kapaciteti: 1 litër ena grumbulluese e tulit
 • 500ml ena mbajtëse e lëngut te frutave
 • Numri i shpejtësive: 2 shpejtësi
 • Trupi metalik
 • Pjesë të ndashme për pastrim të lehtë
 • Funksionim i qetë
 • Kontroll të thjeshtë dhe intuitiv
 • Ruan më shumë vitamina dhe antioksidantë me rendiment më të madh
 • Shtrydhëse frutash e perimesh LEXICAL 2205
 • Shtrydhëse frutash e perimesh LEXICAL 2205
 • Shtrydhëse frutash e perimesh LEXICAL 2205
 • Shtrydhëse frutash e perimesh LEXICAL 2205
Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
LEXICAL 2205
Lloji
Shtrydhese Frutash
Kapaciteti
1000ml
Fuqia
400w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni