Pulse Oksimeter SpO2

2,350 L
1,290 L
Ju kurseni: 1,060 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Oksimeter Pulsi SpO2

Oksimetri i pulsit mund të matë me saktësi SpO2 dhe rrahjet e zemrës brenda 15 sekondave dhe mund të shfaqet lehtësisht në ekranin OLED. I përshtatshëm për të gjitha moshat, nga fëmijët tek të moshuarit.

Karakteristikat Kryesore:

  • • I saktë dhe i besueshëm: Shfaq vlerat në 4 drejtime, dhe siguron gjithmonë rezultate të besueshme të matjes.
  • • Lehtë për t'u përdorur: funksionimi me një buton dhe mbyllja automatike brenda 8 sekondave pas përdorimit. Kapëse e majës së gishtit është bërë nga materiali ABS me material të butë silikoni.
  • • Të apasionuar pas sportit/shëndetit: i përshtatshëm për alpinistë, skiatorë, çiklistët, pilotët ose këdo që është i interesuar për SpO2 dhe pulsin sportiv.

Oksimeter Pulsi SpO2 - Përshtatje Perfekte për Monitorimin e Shëndetit

Oksimeteri Pulsi SpO2 është një mjet i saktë dhe i besueshëm për matjen e SpO2 dhe rrahjeve të zemrës. Përshtatet për të gjitha moshat dhe është ideal për ata të apasionuar pas sportit dhe shëndetit. Dhurata e përkryer për të gjithë për një monitorim të shëndetit më të mirë.Brand
ShikoCmimin Shendeti
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Oksimeter Sp02 PI PR
Lloji
Oksimeter per matjen e oksigjenit ne gjak dhe pulsit
Tensioni
Bateri
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni