Çajnik Elektrik Caji Ibrik Caji Raf 7849 Ibriku Elektrik RAF R. 7849 është një zgjidhje e besueshme dhe elegante për kuzhinën tuaj. Kapaciteti prej 2 litrash siguron ngrohjen e shpejtë të ujit për çaj, kafe ose pije të tjera të nxehta. Elementi...
KushtetE Re ModeliRaf 7849
Nuk ka stok
1,850 L 990 L
Ju kurseni: 860 L
Ibrik Caji Elektrik Raf 7856 Ibriku Elektrik Raf 7856 me dritë LED, me fuqi vluese të shpejtë dhe termostat të kontrollit nga mbinxehja. Materiali përdorur është plastikë dhe çelik inox i brendshëm. Karakteristikat...
NgjyraBardhe KushtetE Re
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
IBRIK ELEKTRIK QELQI 1.7L  SOKANY Model GK-322 Ibrik Elektrik i markes Sokany model GK-322. IBRIK ELEKTRIK PERDORIMI Produkt ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe te shkurter per te pergatitur caj apo kafe. Fuqia 2200 W ben te mundur te nxhehet ne nje kohe shume te shkurter....
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
Ibrik Elektrik & Ibrik Çaji Raf Mo R.7899 Përfundoni çastin të relaksuar me një çaj aromatik ose një filxhan uji të freskët, duke përdorur setin e ibrikeve elektrike nga Raf Mo. Kjo kombinim i shkëlqyer i ibrikut të ujit dhe ibrikut të çajit siguron një përvojë të...
KushtetI ri MarkaRaf
Ibrik Elektrik Raf 7802 Jeni adhurues i çajit aromatik dhe po kërkoni çajnikun e përsosur për nevojat tuaja? Atëherë, mirë se vini në botën e elektroshtëpiakëve të kuzhinës, ku ju pret kazani ynë elektrik unik RAF R.7802, i cili nuk do t'ju lërë...
KushtetE Re ModeliRaf 7802
IBRIK ELEKTRIK HAEGER 2.L QELQI  Model HG-7859 Ibrik Elektrik i markes Haeger model HG-7859. IBRIK ELEKTRIK PERDORIMI Produkt ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe te shkurter per te pergatitur caj apo kafe. Fuqia 2000 W ben te mundur te nxhehet ne nje kohe shume te shkurter....
Ngrohëse Uji Elektrike Raf 7905 6.8 Litra Ngrohësa e ujit elektrike Raf 7905 me kapacitet prej 6.8 litra ofron performancë të lartë dhe karakteristika të përshtatshme për përdorim të përditshëm. Karakteristikat...
KushtetE Re ModeliRaf 7905
Ngrohës Uji Elektrik Raf 7888 Ibriku elektrik me trup qelqi dhe doreze e kapak ABS, shumë rezistente edhe ndaj nxehtësisë. Me kapacitet 2 litra për të bërë çaj, Caj kafe apo vluar ujë për gjithë familjen....
KushtetE Re ModeliRaf 7888
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
XHEZVE ELEKTRIKE MARADO Model MA-1626 Xhezve elektrike Marado shumë e thjesht në përdorim,mjafton të keni përgatitur masën e kafes suaj dhe me një shtypje të butonit në pak sekonda kafja juaj është gati.E vecanta e zhezves elektrike është shpërndarja e nxehtësisë nëmënyrë të njëtrajtshme në...
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
XHEZVE ELEKTRIKE Marado Model Ma-1622 Xhezve elektrike Ma-1622 600w shumë e thjesht në përdorim,mjafton të keni përgatitur masën e kafes suaj dhe me një shtypje të butonit në pak sekonda kafja juaj është gati.E vecanta e zhezves elektrike është shpërndarja e nxehtësisë nëmënyrë të...
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
XHEZVE ELEKTRIKE DSP Model KA-3027  Xhezve elektrike DSP 600w shumë e thjesht në përdorim,mjafton të keni përgatitur masën e kafes suaj dhe me një shtypje të butonit në pak sekonda kafja juaj është gati.E vecanta e zhezves elektrike është shpërndarja e nxehtësisë nëmënyrë të...
Ne Stok
890 L
Xhezve Elektrike Raf 127 Xhezve Elektrike Raf 127 është një zgjedhje ideale për ngrohjen e ujit dhe pergatitjen e kafes. Me materialin e inoksit, kapacitetin e tij të 500ml dhe fuqinë 600w, kjo xhezve sjell lehtësi dhe efikasitet në procesin e...
KushtetE Re ModeliRaf 127
Ne Stok
1,200 L
Xhezve Elektrike për kafe Turke Raf 128 Xhezve Elektrike për kafe Turke model Raf 128 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të përgatitur kafenë tuaj . Kjo xhezve është kompakte dhe mund të tërhiqet lehtësisht nga baza ngrohëse. Ka...
KushtetE Re MarkaRaf
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 3900L
Shitesi
Transport Falas