Kufje me Bluetooth Wifi Kufjet me Bluetooth Wifi ofrojnë një përvojë dëgjimi pa tel. Me teknologjinë Bluetooth V5.0, ato sigurojnë një lidhje stabile dhe cilësi të lartë të tingujve, duke përfshirë shumë karakteristika të tjera të përdorshme....
KushtetI Ri Marka AKZ-K85
Ne Stok
2,000 L
Kufje me Bluetooth 5.1 Karakteristikat: Versioni i Bluetooth 5.1. Distanca e transmetimit 10 metra. E pajisur me bateri të rikarikueshme me kapacitet 400mAh kasa. Kapaciteti i secilës kufje: 50mAh. Koha e përdorimit me 80% volum deri në 6 orë përdorim. Kufje me Bass të fuqishëm. Kundër...
KushtetE Re ModeliKufje me Bluetooth 5.1
Ne Stok
1,500 L
KushtetI Ri MarkaMax 20
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 1300L
  • 2000L
Shitesi
Transport Falas