Games & Consoles

Gamepad Controller për Nintendo Switch Karakteristikat: Sensori i xhiroskopit me 6 boshte. Goditje e dyfishtë e motorit me 2 dridhje. Mbështet konsolën e lojërave N-S. Mbështet funksionin e dyfishtë të dridhjeve. Fuqizohet me anë të konsolës. Turbo dhe funksioni i...
KushtetE Re ModeliGamepad per Nintendo Switch
Set Gaming Tastier dhe Mouse Converter per Telefona Set Gaming Tastier dhe Mouse Converter per Telefona by ShikoCmimin.al Karakteristikat: Rryma operative : më shumë 200 mA.  Gjatësia e kabullit : 1.5m.  Tensioni:5V.  Pesha: 360g.  Sistemi :...
KushtetE Re ModeliSet Tastier dhe Mouse Gaming
Set Gaming Timon dhe Pedale për Xbox 360, PS2, PS3, Kompjuter PC: Dizajn Realist me Rrotullim 180 Gradë: Dizajni realist e lejon përdoruesin të drejtojë makinën në mënyrë të ngjashme me një makinë të vërtetë. Rrotullimi 180 gradë e bën atë shumë të përshtatshëm për përvojën e lojërave...
KushtetE Re ModeliSet Gaming Timon dhe Pedale per Xbox 360 Ps2 Ps3 Kompjuter PC
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 3950L
  • 9690L
Shitesi
Transport Falas