Ene Kuzhine

Ne Stok
3,500 L 2,900 L
Ju kurseni: 600 L
Dekantues Vere me Rrotullim 360° Dekantuesi i veres me rrotullim 360° është një veprë e artë e bërë nga kristali i linjës së lartë pa plumb, duke garantuar sigurinë në përdorim. Detajet e tij të veçanta, si tekstura e ngjashme me diamant  ...
KushtetE Re Modeli Dekantues Vere me Rrotullim 360°
Ne Stok
1,440 L 735 L
Ju kurseni: 705 L
Enë Mbajtëse Qeramike për Dekor Ø 22cm H-9cm Ena mbajtëse qeramike për dekor, me diametër 22cm dhe thellësi 9cm, është një zgjedhje e shkëlqyer për përdorim në kuzhinë dhe restorante. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re ModeliEne Dekoruese
Ne Stok
2,100 L 1,490 L
Ju kurseni: 610 L
Enë Qeramike Gatimi 32cmx17cm H-8cm Ene Qeramike Dekoruse me permasa 32cm x 17cm dhe thellesi 8cm është një shtesë e shkëlqyer për koleksionin tuaj të enëve të kuzhinës. Karakteristikat Kryesore: Material cilësor...
KushtetE Re ModeliEne Mbajtese per Dekor
Ne Stok
2,750 L 1,490 L
Ju kurseni: 1,260 L
NgjyraBardhe
Ne Stok
1,970 L 1,190 L
Ju kurseni: 780 L
Ene Qeramike Tave Per Gatim ECR102C 30x17x5.5cm
KushtetE Re ModeliEne Qeramike per Gatim
Filxhan Qeramike me Ngrohje Përjetoni kënaqësinë e pijes së nxehtë për më gjatë me Filxhanin Qeramik me Ngrohje. Ky filxhan i veçantë është i pajisur me teknologjinë e ngrohjes së integruar për të mbajtur pijen tuaj në temperaturë të përshtatshme. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetI ri MarkaLucky
Nuk ka stok
890 L
KushtetI Ri LlojiKulluese Perimesh
Ne Stok
3,950 L 2,780 L
Ju kurseni: 1,170 L
Mbajtëse Erezash Qeramike Set me 5 cope Ky set me 5 vazo hermetike prej qeramike është një element dekorativ dhe funksional për shtëpinë tuaj. Dizajnuar me kujdes dhe përdorur në mënyrë të kreativë, ky set ofron një mundësi të shkëlqyer për të sjellë elegancë në çdo...
KushtetE Re ModeliMbajtese Erezash Qeramike
Ne Stok
1,630 L 890 L
Ju kurseni: 740 L
Pjata per Antipasta Qeramike ECR-111 33x22cm
KushtetE Re ModeliPjata Qeramike
Ne Stok
1,520 L 790 L
Ju kurseni: 730 L
KushtetE Re ModeliPjata per Antipasta
Ne Stok
1,630 L 880 L
Ju kurseni: 750 L
Pjatance Qeramike ECR 109 41x19cm
Ne Stok
1,570 L 880 L
Ju kurseni: 690 L
Pjatance Qeramike ECR 119W 35cmx18.5cm
KushtetE Re NgjyraBardhe
Ne Stok
1,320 L 690 L
Ju kurseni: 630 L
Pjatë Qeramike Gatimi ECR 81 C 18.5cmx18.5cm Pjata qeramike ECR 81 C ofron një zgjedhje elegante për paraqitjen dhe servirjen e ushqimit. Me dizajnin modern dhe materialet cilësore, kjo pjatë është ideale për gatime në furrë, përdorim në restorante dhe prezantimin e...
KushtetE Re ModeliTave Qeramike Gatimi
Ne Stok
1,390 L 690 L
Ju kurseni: 700 L
Pjatë Qeramike Gatimi ECR 82 C 23.5cmx23.5cm Karakteristikat Kryesore: Material prej qeramike dhe e plotë Ideale për gatime në furrë Ideale për përdorim në restorante Ideale për të servirur...
NgjyraZeze
Ne Stok
2,650 L 1,750 L
Ju kurseni: 900 L
Mesore per tavoline dhe Antipasta Ky set mesor i përbërë nga 6 pjese është perfekt për të shërbyer tavolinën tuaj me elegancë, sidomos për antipasta në dreka ose darka. Përdorimi i materialeve si druri dhe porcelan e bëjnë atë një zgjedhje ideale për...
KushtetE Re NgjyraBardhe
Ne Stok
4,150 L 2,980 L
Ju kurseni: 1,170 L
Set Tabaka Dekorative për Servirje Ky set tabaka është një zgjedhje e shkëlqyer për të shërbyer meze dhe ushqime të ndryshme në një mënyrë të bukur dhe elegante. Përdorimi i materialeve me cilësi të lartë, si qeramika dhe druri bambu, e bën këtë set të...
Ne Stok
1,440 L 690 L
Ju kurseni: 750 L
Sete Servirje per Antipasta Qeramike ECR-110C 36x16cm Ky set servirjeje ofron një përvojë të veçantë në prezantimin e antipastave dhe mezeve. Me një dizajn modern dhe elegante, është përshtatshëm për përdorim të gjerë në restorante dhe shtëpi....
KushtetE Re ModeliSete Servirje per Antipasta
Ne Stok
1,740 L 1,150 L
Ju kurseni: 590 L
Ne Stok
1,990 L 1,490 L
Ju kurseni: 500 L
KushtetE Re ModeliTave Qeramike me Mbajtese Druri
Show another 3 products
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 3490L
Shitesi
Transport Falas