Hekur per Hekurosje

Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
HEKUR ME AVULL  DSP Model KD-1004 Hekur me avull DSP KD1004 - hekuri me avull i cilësisë së lartë plotëson të gjitha kërkesat e hekurosjes moderne. Trupi është prej plastike me cilësi të lartë. Pllaka prej qeramike rrëshqet lehtësisht mbi çdo pëlhurë dhe është shumë rezistente ndaj...
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
Hekur Per Hekurosje | Lexical LSI-1008 Hekur per hekurosje me raportin me te mire cmimim cilesi.I pajisur me nje veshje qeramike qe ben te mundur mos te ngjise ,me nje fuqi prej 1600w dhe me nje depozite uji prej 220ml me te cilen mund te leshoje avull ose te sperkas. Hekur rrobash...
Nuk ka stok
3,300 L
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
Hekur Rrobash me Avull RAF 1193 Hekuri i Rrobave me Avull RAF 1193 është një pajisje shumëfunksionale dhe praktike. Me efikasitet të lartë, ai mban rrobat tuaja të rregullta dhe të lëmuara pa rrudha, duke i bërë ato të duken si të reja....
KushtetE Re ModeliRAF 1193
Ne Stok
3,950 L 2,990 L
Ju kurseni: 960 L
Hekur Rrobash me Avull RAF 1252 Prezantimi i RAF Electric Steam Iron and Dry Iron R.1252R, një shoqërues i gjithanshëm dhe i fuqishëm për nevojat tuaja për hekurosje. Me një furnizim të fuqishëm me energji 2200 W në 230 V dhe 50 Hz, ky hekur është...
KushtetE Re ModeliRAF 1252
Hekur Vertikal me Avull Lexical LHH0901 Hekur vertikal me avull Lexical LHH0901 është një mjet i përshtatshëm për pëlhurat e ndryshme, duke përfshirë pambukun, leshin, poliestrin, pelushin, mëndafshin, fibrat, najlonin, kadifin dhe lirin. Ky hekur vertikal...
KushtetE Re ModeliLHH0901
Hekur Vertikal per Hekurosje Haeger HG-1269-P Dizajnuar me një koncept të ri vertikal, ky hekur për hekurosje Haeger HG-1269-P do të kursejë shumë kohë në hekurosjen e rrobave tuaja. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re MarkaHaeger
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 3300L
Shitesi
Transport Falas