Friteze me Ajer Air Fryer me Avull Raf 5296

An-raf5296
9,900 L
7,900 L
Ju kurseni: 2,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Friteze me Ajer Air Fryer me Avull Raf 5296

Friteza me Ajer Air Fryer me Avull Raf 5296 ofron një dizajn kompakt dhe performancë të lartë me konsumin e energjisë të ulët. Sistemi i qarkullimit të shpejtë të ajrit 360 gradë dhe teknologjia EvenCrisp sigurojnë rezultate krokante për ushqimet tuaja të preferuara dhe të shëndetshme.

Karakteristikat Kryesore:

 • Dizajn kompakt
 • Performancë e lartë me konsumin e energjisë të ulët
 • Reduktim të vajit me 80%
 • Sistemi i qarkullimit të shpejtë të ajrit 360 gradë
 • Teknologjia EvenCrisp për rezultate krokante
 • Pak ose aspak kohë parangrohjeje
 • Temperatura nga 120 deri në 400 ° F.
 • Ena skuqjes me ajër që nuk ngjit, e sigurt në larje
 • Mbrojtje nga Mbinxehja
 • Fikje automatike 
 • Fuqia: 1800 W
 • Kapaciteti: 8.0 litraFriteze me Ajer Air Fryer me Avull Raf 5296 - Delikatesa të Përgatitura me Sjellje të Shëndetshme

Friteza me Ajer Air Fryer me Avull Raf 5296 sjell një eksperiencë të re në gatimin e ushqimeve të shijshme dhe të shëndetshme. Me teknologjinë EvenCrisp dhe dizajnin kompakt, kjo fritezë është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të gatuajnë pa yndyrë shtesë.


Friteze me Ajer Air Fryer me Avull Raf


Friteze me Ajer Air Fryer me Avull Raf


Friteze me Ajer Air Fryer me Avull Raf

Friteze me Ajer Air Fryer me Avull Raf

Friteze me Ajer Air Fryer me Avull Raf

Friteze me Ajer Air Fryer me Avull RafBrand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
RAF 5296
Lloji
Air Fryer me avull
Kapaciteti
8Litra
Fuqia
1800w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni