Raft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh Moderne

7,900 L
Ne Stok
A
Bardhe
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Raft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh ModerneRaft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh Moderne 

Detajet e Produktit :

 1. Material i Cilësisë së Lartë:
  • Bërë prej metali të cilësisë së lartë, ky kabinet këpucësh është i fortë dhe i qëndrueshëm për përdorim të gjatë. Materiali i metaleve siguron rezistencë ndaj lagështirës, pluhurit dhe papastërtisë.
 2. Dizajn Modern dhe Thjeshtë:
  • Me një dizajn modern dhe thjeshtë, ky dollap këpucësh metalik përshtatet lehtësisht me stilin e brendshëm të shtëpisë suaj. Mund të jetë një shtesë elegante dhe funksionale për ambientin tuaj.
 3. Organizim Efikas:
  • Kabineti ka 4 dyer që hapen dhe mbyllen lehtësisht. Ka gjithashtu kllapa të fortë brenda për të vendosur këpucët poshtë, duke mundësuar organizim efikas sipas preferencave tuaja.
 4. Kursen Hapësirë:
  • Ndryshe nga raftet e zakonshme të këpucëve, ky kabinet zë pak hapësirë dhe është një zgjidhje e përshtatshme për hapësira të vogla. Kjo e bën të ideale për korridore, dhoma të vogla ose ambiente të ngushta.
 5. Rezistent ndaj Kushteve të Ndryshme:
  • Dizajni metalik i bën atë rezistent ndaj lagështirës dhe pluhurit. Përmbajtja e këpucëve është gjithmonë e sigurt dhe e mbrojtur.
 6. Pajisje Montimi dhe Mbyllje Magnetike:
  • Përfshin pajisjet e nevojshme për montim. Është gati për instalim. Mbyllja magnetike siguron që dyert të mbeten të mbyllura dhe të mbajnë këpucët të sigurta.
 7. Hapësirë e Mjaftueshme për Ruajtje:
  • Ofron hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur deri në 9 palë këpucë, duke përfshirë këpucë me taka dhe çizme të gjata.


Ky raft këpucësh metalik  ofron një zgjidhje të përshtatshme dhe të stilizuar për ruajtjen e këpucëve të tuaja. Me një fokus të qëndrueshëm dhe dizajn modern, ai mund të jetë shtesë e përsosur në shtëpinë tuaj.Raft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh Moderne

Raft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh Moderne

Raft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh Moderne


Raft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh Moderne


 Mbajtese Kepucesh Moderne


Raft Kepucesh per Koridor

Raft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh Moderne

Raft kepucesh Metalik


Brand
ShikoCmimin Shtepia Ime
Color
Bardhe
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Ngjyra
Bardhe
Modeli
ALV-103+
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni