Blender Dore Elektrik Raf 255B

an-Raf 255B
1,490 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Blender Dore Elektrik Raf 255B

Blenderi Dore Elektrik Raf 255B është zgjedhja e duhur për ata që dëshirojnë një mjet efikas dhe të përsosur për përgatitjen e pijeve dhe ushqimeve të shijshme. Me motorin e fuqishëm 300W dhe dizajnin e tij të sigurtë, kjo blender ofron një përvojë të shkëlqyer përzienjeje dhe bluarjeje. Cilësia e lartë e bluarjes me 4 tehe celiku dhe vendosja e turbo për përzienje të fortë e bëjnë atë një mjet tërheqës për çdo kuzhinë.

Karakteristikat Kryesore:

  • Motor i fuqishëm 300W
  • Cilësi e lartë e bluarjes me 4 tehe celiku
  • Vendosja e turbo për përzienje të fortë

Blender Dore Elektrik Raf 255B - Përshtatje Perfekte për Përgatitjen e Pijeve dhe Ushqimeve

Blenderi Dore Elektrik Raf 255B është zgjedhja e duhur për ata që dëshirojnë një mjet efikas dhe të përsosur për përgatitjen e pijeve dhe ushqimeve të shijshme. Me motorin e fuqishëm 300W dhe dizajnin e tij të sigurtë, kjo blender ofron një përvojë të shkëlqyer përzienjeje dhe bluarjeje. Cilësia e lartë e bluarjes me 4 tehe celiku dhe vendosja e turbo për përzienje të fortë e bëjnë atë një mjet tërheqës për çdo kuzhinë.


Blender Dore Elektrik Raf 255B

Blender Dore Elektrik Raf 255B

Blender Dore Elektrik Raf 255B

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 255B
Lloji
Blender Dore
Materiali
Tehe Celiku
Fuqia
300w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni