Aksesore per Celulare

KushtetI Ri MarkaHopestar
Boks Bluetooth 5.0 8-Inch me Zë të Pastër dhe Bass të Fuqishëm body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */...
KushtetI Ri NgjyraZeze
KushtetI Ri MarkaHopestar
KushtetI Ri MarkaHopestar
KushtetI Ri ModeliKoke Karikimi per Makine
KushtetI Ri NgjyraBardhe
KushtetE Re MarkaTreqa
Karikues me Wireless Fast Charge Karakteristikat: Mundëson karikim të shpejtë për çdo pajisje që suporton karikim wireless. Rryma elektrike hyrëse: 5V, 2A. Rryma elektrike dalëse: 5, 1A. Rryma elektrike fast charging: 9.0V, 1.2A. Përmasat: 105 x 105 x 20 mm....
KushtetE Re ModeliKarikues me Wireless
KushtetE Re ModeliKarikues me Wireless
Ne Stok
1,790 L
Kufje me Bluetoorh TWS L2 Karakteristika: Kufje stereo, të pajisura me mikrofon. Mundësojnë bërjen e telefonatave dhe dëgjimin e muzikës deri në 6 orë përdorim.  Tension: 5 V. Ndjeshmëria: 120 dB. Dizajn ergonomik....
KushtetE Re ModeliTWS L2
Kufje me Bluetooth TWS X16Pro: Kualitet i Lartë Audio dhe Bass i Fuqishëm: Ofron një cilësi audio të lartë dhe një bazë të fuqishme, duke siguruar një përvojë dëgjimi të pasur dhe të kënaqshme. Lehtësisht të Përdorshme: Dizajnuar për të qenë lehtë për përdorim, duke ofruar një...
KushtetE Re ModeliTWS X16Pro
Kufje me Bluetooth Wifi Kufjet me Bluetooth Wifi ofrojnë një përvojë dëgjimi pa tel. Me teknologjinë Bluetooth V5.0, ato sigurojnë një lidhje stabile dhe cilësi të lartë të tingujve, duke përfshirë shumë karakteristika të tjera të përdorshme....
KushtetI Ri Marka AKZ-K85
Ne Stok
2,900 L 1,990 L
Ju kurseni: 910 L
Kufje me Bluetooth Lenovo LP40 Pro Mbështetet nga një njësi e fuqishme drejtuese e altoparlantëve 12 mm dhe strukturë akustike gjysmë-në vesh (semi-in-ear) për të prodhuar tinguj me bas të fortë. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re MarkaLenovo
Ne Stok
3,900 L 2,450 L
Ju kurseni: 1,450 L
Kufje me Bluetooth Lenovo XT 92 TWS Dizajni ergonomik në vesh e bën të rehatshëm për ju që ta përdorni për një kohë të gjatë. Karakteristikat Kryesore: Pajisur me çipin e integruar Bluetooth 5.1 për...
KushtetE Re ModeliXt92 Tws
KushtetI Ri MarkaSony
MagSafe Karikues Magnetik me Wireless 3 ne 1 Karakteristikat: Mundëson karikimin pa kabuj të 3 pajisjeve elektronike njëkohësisht. Karikuesi është i pajisur me magnet të fuqishëm për fiksimin e pajisjeve tuaja elektronike të cilat suportojnë karikim wireless. Input fishë tip C....
KushtetE Re ModeliKarikues me Wireless 3ne1
Ne Stok
1,500 L
KushtetI Ri MarkaMax 20
Mbajtëse Celulari me Karikues Wireless Ky mbajtës celulari me karikues wireless ofron një zgjidhje të përshtatshme dhe efikase për mbajtjen dhe karikimin e telefonit tuaj. Fleksibiliteti i tij për mbajtje në dy pozicione dhe mundësia për përdorim si...
KushtetE Re ModeliMbajtese Telefoni me Karikues Wifi
Mbajtëse Sendesh per Zyra me Karikues wireless Karakteristikat: Rryma elektrike hyrëse: 5V/2A - 9V/1A. Fuqi dalëse: 5W/7.5W/10W. Përmasat: 157 x 78 x 103mm. Material i qëndrueshëm dhe jo rrëshqitës. Mund të përdoret për të karikuar pajisje të ndryshme që e suportojnë si funksion....
KushtetE Re ModeliMbajtese telefoni dhe karikues me wifi
Mbajtëse Telefoni me Karikim Wireless: Lehtësi Përdorimi: Përmban dizajn intuitiv dhe lehtë për përdorim, duke e bërë të lehtë për vendosjen dhe largimin e telefonit pa mundim. Sipërfaqe Karikimi Wireless: Pajisur me sipërfaqe karikimi wireless për të mundësuar ngarkimin e...
KushtetE Re ModeliMbajtese telefoni dhe karikues me wifi
Show another 15 products
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 490L
  • 11000L
Shitesi
Transport Falas