Fshese me Korent Lexical Model 4003 2000w

An-LEX4003
11,850 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Fshese me Korent Lexical Model 4003 2000w

Modeli LVC-4003 është një fshesë me korent efikase, e cila sjell fuqi të fortë thithëse për të siguruar pastrim të jashtëzakonshëm. Me karakteristika të tilla si tensioni 220-240v, fuqia 2000W, dhe tubi teleskopik metalik i rregullueshëm, kjo fshesë është një zgjedhje e shkëlqyer për ambientet tuaja të pastrimit.

Karakteristikat Kryesore:

 • Modeli LVC-4003
 • Fshesë me korent
 • Tensioni 220-240v, 50-60 Hz
 • Fuqia 2000W
 • Fuqi e fortë thithëse
 • Tub teleskopik metalik i rregullueshëm
 • Kontrolli i shpejtësisë së treguesit LED
 • Rrezja e funksionimit rreth 7.5 m
 • Gjatësia e kabllit 5 m
 • Rrotullues automatik i kordonit
 • Treguesi i filtrit të pluhurit
 • Teknologji Filtri H.E.P.A High Efficiency Particulate Air i daljes së ajrit
 • Sistemi i filtrave me 6 nivele
 • Furçë dyshemeje me pllaka metalike
 • Koke e ndërrueshme e dyshemesë

Fshese me Korent Lexical Model 4003 2000w - Pastërti e Fuqishme dhe Efikase

Kjo fshesë me korent sjell pastrim të shkëlqyer me fuqinë e saj të fortë thithëse dhe teknologjinë e filtrit H.E.P.A. Ideale për çdo shtëpi dhe ambient të përditshëm.


Fshese me Korent Lexical Model 4003 2000w

Fshese me Korent Lexical Model 4003 2000w

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni