Elekroshtepiake te Vogla

Në gjëndje
3,400 L
Berese Kosi Sonifer Model SF-4007 Makineri per pergatijen e kosit 
KushtetE re MarkaSonifer
Në gjëndje
3,300 L
Blender 800w 1.5L  ( SOKANY ) ● Blender 2-në-1 Multifunksionale perdorimi:  Mund te perdoret si Blender ose dhe grires mishi ose perimesh Blender per perdorim profesional  I shpejte ne pergatitjen e supes,lengjeve te frutave ose ne grirjen e perimeve Krijoni...
KushtetI Ri MarkaSokany
Në gjëndje
4,300 L
Blender Kenwood Blender Kenwood Model KW-8304 Motor i fuqishëm prej 1000 W. Performancë optimale për përzierje pa mundim me gotën e qelqit 1.5 litra . Me tehet prej çeliku të pandryshkshëm për përzierje të lehtë Mulli bluarjeje për kokrrat e kafesë, arrat dhe erëzat. Funksioni i shtypjes...
KushtetI Ri MarkaKenwood
Në gjëndje
12,900 L
Ekspres Kafeje Crema Coffe Ekspres kafeje ideal per perdorime te ndryshme si per zyra ose ambiente pune . Ekspres Kafeje per Shtepi Crema Ideal per amvisat e kafes qe duan te shijojn nje ekspres ne Shtepi. Karakteristikat : Marka: Crema Coffe Lloji : Ekspres per kafe...
KushtetI Ri MarkaCrema Coffe
Në gjëndje
3,300 L
Ekspres Kafeje Sonifer Coffy Maker  Për 2 filxhanë kafe (rreth 240 mI) Përfshin dy gota porcelani Ndezja/fikja me tregues drite Mbajtëse filtri dhe filtri që hiqet dhe lahet Këmbë që nuk rrëshqasin Përfshin lugë plastike kafeje AC220-240V 50/60Hz 450W Ekspres Kafeje :...
Në gjëndje
6,900 L
Friteze me Ajer | Air Fryer | Sovio E shkëlqyeshme për patate të skuqura tradicionale  Gjenerata e fundit Modeli i ri i Fryerës elektrike me ajër ju lejon të shijoni ushqimet ose ushqimet tuaja të preferuara të skuqura pa kaloritë e shtuara nga zhytja e ushqimit në vaj Teknologjia...
KushtetE re MarkaSovio
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Furre Elektrike | Mini Furre | Sonifer SF-9537 Furrë elektrik shumë praktik në përdorim,nuk zë shumë hapsirë dhe është perfekt për kuzhinat e vogla.Falë sistemit gradues të furrit,ju mund të piqni ushqime të ndryshme. Mini Furra Burimi i energjisë:Elektrike Mënyra e...
Në gjëndje
7,900 L
Grirese Mishi - Sokany 3200BT Grirese mishi Sokany me fuqi 3200w model SK-088 - Makina e mishit me performancë të lartë është për përdorim profesional, mund të përdoret në kuzhina të mëdha, kasaperi ose në sektorin e kateringut. - Bërë nga çelik inox, për përjetësinë dhe do të përpunojë...
KushtetE re MarkaSokany
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Grirese Mishi | Haeger HG-3396 Grirese mishi Haeger Elektrik HG-3396 1200W Grirsja e mishit është padyshim paisja që nuk duhet ti mungoj në asnjë mënyrë kuzhinës suaj.Fuqia e lartë e motorrit të saj bën që grirja e mishit të jet një process që zgjat fare pak,kurseni kohë dhe...
KushtetE re MarkaHaeger
Në gjëndje
1,900 L
Grirese Perimesh | Sokany SK-7006 Makina ka një dizajn të ri, kompakt dhe në modë që e bën të lehtë për përdoruesit udhëtimin dhe pastrimin. Në të njëjtën kohë, makina është e pajisur me 2 tehe bluarjeje të njëkohshme me kapacitet 300 W që mund të grije frutat perimeit dhe mishin, madje edhe...
KushtetI Ri MarkaSokany
Grirese Universale | Mishi-Perimesh | Bosch BS-002 Grirese universale e markes Bosch model Bs-002.Perdoret gjeresisht ne kuzhine per grirjen dhe bluarjen e mishit ,perimeve . Motorri i fuqishem dhe elikat prerese e bejn shume te domosdoshme per gatimin.Grisja eshte e cmontueshme cka e...
KushtetE re MarkaBosch
Në gjëndje
2,900 L
Në gjëndje
1,990 L
Ibrik Elektrik Qelqi 1.7L | Sokany GK-322 Ibrik Elektrik i markes Sokany model GK-322. Ibrik Elektrik Perdorimi Produkt ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe te shkurter per te pergatitur caj apo kafe. Fuqia 2200 W ben te mundur te nxhehet ne nje kohe shume te shkurter....
Në gjëndje
2,200 L
Ibrik Elektrik HAEGER 2.L Qelqi (HG-7859) Ibrik Elektrik i markes Haeger model HG-7859. Ibrik Elektrik Perdorimi Produkt ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe te shkurter per te pergatitur caj apo kafe. Fuqia 2000 W ben te mundur te nxhehet ne nje kohe shume te shkurter....
Kuti Ushqimi Elektrike | Termus Lunch Box Perdorimi ne makine Përfshihen përshtatësi i përdorimit të makinave 12V-24V dhe priza për përdorim shtëpiak 110V. Me ngrohësin tonë elektrik të ushqimit, ju mund të ngrohni vaktin tuaj në shkollë, në zyrë ose gjatë udhëtimit. I përshtatshëm për...
KushtetE re MarkaEletric Lunch Box
Në gjëndje
1,500 L
Mikser Dore Boma | BM-133 Mikser dore BOMA,mikseri që nuk duhet të mungoj në kuzhinën tuaj, është shumë i thjesht në përdorim,mjafton të shtypni butonin e ndezje dhe procesi fillon menjëherë.Ky mikser është i pajisur me 7 nivele shpejtësie,që bën të mundur përzierjen e masave të përgatitura...
Në gjëndje
2,300 L
Mikser Dore Sokany | CX-6629-2 Mikser dore i cili gjen një përdorim të gjerë në kuzhinën e secilit prej nesh.Ndihmon në rrahjen e masave të ndryshme duke të kursyer kohë dhe e bën më të lehtë procesin e gatimit.Paisja e produktit me 5 nivele shpejtësie na ndihmon për një përzierje...
Në gjëndje
3,000 L
Mikser Dore  Sokany | SM-5020R-4 Mikser dore i cili gjen një përdorim të gjerë në kuzhinën e secilit prej nesh.Ndihmon në rrahjen e masave të ndryshme duke të kursyer kohë dhe e bën më të lehtë procesin e gatimit.Paisja e produktit me 4 nivele shpejtësie na ndihmon për një...
Në gjëndje
1,990 L
Mikser Dore Sokany LH-956 Mikser dore teper praktik dhe i pershtatshem per te gjitha llojet e gatimeve. Marka: Sokany Lloji: Mikser Dore elektrike Karakteristikat kryesore: çelësi me 5 shpejtësi dhe funksioni turbo,   Fuqia maksimale: 500 Watt Numri i Shpejtësive: 5 shpejtësi me...
Nutribullet 600w 12Pc - ShikoCmimin
Transport falas
Ulje 34%
3
Në gjëndje
8,900 L 5,900 L
Ju kurseni: 3,000 L
Nutribullet - NutriBullet origjinal më i  shitur dhe i dashur për miliona njerëz në mbarë  botën. - Grirësi i fuqishëm dhe shumë ushqyes. - Teknologjia e fuqishme motorike prej 600w e Nutribullet krijon smothie të shijshme duke grirë  në të njënjtën kohë, fruta dhe arra për nxjerrjen e maksimale të ushqimit. - Hapi juaj të parë drejt një shëndet të mirë - Seti prej 12 pjesëve përbërëse I SHPEJT DHE I LEHTË NË PËRDORIM - I shpejt dhe  lehtë për ta përdorur dhe shumë i thjesht për ta pastruar - Thjesht shpëlajeni nën ujë të ngrohtë. - I shkëlqyeshm për mëngjesin e freskët dhe shëndetin e mirë për mëngjesin tuaj dhe ushqimin me vlera të plota gjatë gjithë ditës.
KushtetI Ri MarkaNutribullet
Show another 20 products
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 12900L
Shitesi
Transport Falas