Kujdesi Personal

Aparat për Zbardhjen e Dhembeve: Proces Unik Zbardhimi: Ofron një proces zbardhimi unik që garanton dhëmbë të bardhë të pastër pas vetëm 5 përdorimeve. Ky metodë e veçantë siguron një rezultat të dukshëm dhe të qëndrueshëm. Përdorim i Lehtë: Për përdorim të lehtë dhe efikas,...
KushtetI Ri ModeliAparat per zbardhimin e dhembeve
Nuk ka stok
4,900 L 2,450 L
Ju kurseni: 2,450 L
Depilator Braun Silk Epil 1 body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */ color: #333; /* Ngjyra e...
KushtetE re MarkaBraun
Ne Stok
4,600 L 3,500 L
Ju kurseni: 1,100 L
Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003 Epilator profesional per femra Gemei 5 në 1 Teknologji e lartë për këmbët, trupin dhe fytyrën me furçë dhe masazhues eksfolletor trupi Depilator per Fytyren Kokë eksfoliator Kokë masazhi Kokë epilatori Kokë rroje Kokë për heqjen...
KushtetE re MarkaGeemy
KushtetI Ri MarkaVGR
Depilator për Femra | Surker SK-505 body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; color: #333; } .container { max-width: 100%;...
Dyll per Depilim me Kokrra Enzo Profesional 500gr Dylli per Depilim me Kokrra Enzo Profesional është një zgjedhje e shkëlqyer për fshirjen e qimeve nga trupi me një mënyrë të butë dhe efektive. Karakteristikat...
KushtetE Re ModeliEnzo Profesional 500gr wax
FLAWLESS FACIAL HAIR REMOVER | EPILATOR PER FYTYREN Pastrues qimesh per fytyren me teknologji inovative që e gjithë fytyra juaj të jetë pa qime, më e butë dhe pa asnjë lloj acarimi. Veçanërisht, kjo pajisje elektrike përmban një teknologji mikroskopike të tjerrjes që heq edhe qimet më të...
Freze për Thonj - Nails Decorator body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; color: #333; } .container { max-width: 100%; margin:...
KushtetI ri MarkaNails Decorator
KushtetE Re ModeliENZO07
Furre per Thonj me Xhel Enzo Profesional Furre per Thonj me Xhel Enzo Profesional ofron një përvojë të avancuar për kujdesin e thonjve. Me teknologjinë e saj të fundit dhe dizajnin e përsosur, kjo furre siguron rezultate të jashtëzakonshme në...
KushtetE Re NgjyraPink
KushtetI Ri ModeliKuti Organizuese Kozmetike
Ne Stok
1,290 L
Lëmuese elektronike për thonjte  Karakteristikat:  Lëmuese elektronike e lehtë në perdorim. Ndihmon në kujdesin e thonjve. Lëmon thonjtë lehtesisht duke parandaluar ndarjen e thonjve. Kjo lëmuese është e përshtatëshme për të gjitha moshat  (për bebe edhe për të rritur). E pajisur me fishë për karikim. E pajisur me furçë për pastrim. Pesha: 135g  5V-1A
KushtetI Ri NgjyraBardhe
Makinë Depilimi Epilator Enzo 3164 Njihuni me Epilatorin Enzo Model 3164  një pajisje shumëfunksionale e krijuar për tu përshtatur konturet me trupin tuaj dhe larguar qimet nga zona të ndjeshme në një kohë të shpejt dhe pa dhimbje....
KushtetE Re ModeliENZO 3164
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
MAKINE PER SHKRIRJE DYLLI | SOKANY SK-107 Makineri per shkrirje dylli per depilim e markes Sokany model SK-107 Ne paketim gjenden se bashku me makinerine edhe 300gr Dyll edhe nje shpatull qe sherben per hapjen e dyllit. KARAKTERISTIKA : 50 w Makineri Dylli me shkrirje të shpejtë...
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
MAKINE QETHESE ELEKTRIKE | GEMMY GM-6018 Makine Qethese elektrike me motorr te fuqishem.
KushtetE Re Modeli LHC 5632
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
Show another 20 products
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 6200L
Shitesi
Transport Falas