Kujdesi Personal

Depilator Brown - ShikoCmimin
Ulje 20%
Në gjëndje
4,900 L 3,900 L
Ju kurseni: 1,000 L
Depilator Braun Silk epil 1 Depilator per femra e markes Braun model Silk Epil 1 I dizenjuar te perdoret lehtesisht  per cdo pjese te trupit. Me nje sistem stimulues e masazhues te lekures dhe i pajisur me  20 piskatore. Heq butësisht edhe qimet më të shkurtra qe nga rrënja.Ne...
KushtetE re MarkaBraun
Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003 - ShikoCmimin
Ulje 24%
Në gjëndje
4,600 L 3,500 L
Ju kurseni: 1,100 L
Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003 Epilator profesional per femra Gemei 5 në 1 Teknologji e lartë për këmbët, trupin dhe fytyrën me furçë dhe masazhues eksfolletor trupi Depilator per Fytyren Kokë eksfoliator Kokë masazhi Kokë epilatori Kokë rroje Kokë për heqjen...
KushtetE re MarkaGeemy
Në gjëndje
1,790 L
Depilator per Femra | Surker SK-505 Depilator per pastrimin e qimeve i markes Surker. Disqet e vetme për heqjen e qimeve heqin edhe qimet 0,5 mm.   Karakteristikat e përgjithshme:   Fuqia: 3 W; Tensioni: AC 110-220 V 50-60 Hz; Treguesi LED ndezur / fikur; Furçë e vogël...
Flawless Facial Hair Remover | Epilator per fytyren Pastrues qimesh per fytyren me teknologji inovative që e gjithë fytyra juaj të jetë pa qime, më e butë dhe pa asnjë lloj acarimi. Veçanërisht, kjo pajisje elektrike përmban një teknologji mikroskopike të tjerrjes që heq edhe qimet më të...
KushtetE re MarkaFlawless Facial Hair Remuver 18K
Makine Qethese Elektrike | Gemmy Gm-6018 Makine Qethese elektrike me motorr te fuqishem.
KushtetE re MarkaGemei
Makine Qethese Profesionale VGR V-070 - ShikoCmimin
Ulje 38%
Në gjëndje
2,900 L 1,790 L
Ju kurseni: 1,110 L
Makine Qethese Profesionale VGR V-070
KushtetE re MarkaVGR
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Makine Qethese Profesionale ProGemei GM-6133
KushtetE re MarkaGemei
Makine Qethese VGR V-277 - ShikoCmimin
Ulje 15%
Në gjëndje
4,600 L 3,900 L
Ju kurseni: 700 L
Makine Qethese VGR V-277 Makine qethese per perdorime profesionale VGR V-277
KushtetE re MarkaVGR
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Makine Rroje 3 Funksione ne 1 | Gemmy GM-595
KushtetE re MarkaGemei
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Makine Rroje dhe Qethese 3in1 | Gemei GM-589 Funksionet : Makine rroje per mjekrren ( koke per zero te forte ) Qethjen dhe stilimin e flokeve Pastrimin e zonave te veshit dhe hundes
KushtetE re MarkaGemei
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Makine Rroje per Trupin...
Në gjëndje
1,490 L
Makine Rroje Gemei GM-657 Makine rroje Gemei GM-657       Tehe çelik inox miqësore me lëkurën për prerje efektive Koha e karikimit deri në 8 orë me kohë pune, karikimi deri në 35 minuta Dhëmbët me teh të rrumbullakosur për kontakt të lëmuar me lëkurën  ...
KushtetE re MarkaGemei
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Makine Rroje ose Qethje | Sonifer SF-9537 Makina e qethjes shumë praktike në përdorim.Përbëhet nga 4 koka që mund të ndërohen shumë thjeshtë sipas prerjes që ju dëshironi të bëni, është shumë praktike gjithashtu për ta marr me vete ne cantat e udhëtimeve. Makine per Qethje ...
KushtetE re MarkaSonifer
Makine rroje per Meshkuj | Gemmy GM-6050 Makine rroje per meshkuj profesionale Gemmy 6050. Makine rroje Profesionale....
KushtetE re MarkaGemmy
Në gjëndje
3,500 L
KushtetE re MarkaVGR
Makine Rroje Stiluese VGR V-058 - ShikoCmimin
Ulje 26%
Në gjëndje
3,900 L 2,900 L
Ju kurseni: 1,000 L
Makine Rroje VGR V-058
KushtetE re MarkaVGR
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Makine Rroje VGR V-265
KushtetE re MarkaVGR
Makine rroje VGR V-275 - ShikoCmimin
Ulje 10%
Në gjëndje
3,900 L 3,500 L
Ju kurseni: 400 L
Makine rroje VGR V-275 Makine rroje VGR model V-257 Karakteristika Përmasat e trupit: 15.6x4.1x3.6cm Koha e përdorimit: 180 minuta Tensioni: 100-240V Fuqia: 8W Modaliteti i furnizimit me energji elektrike: USB i rikarikueshëm Mënyra e pastrimit: lani kokën e thikës me ujë...
KushtetE re MarkaVGR
Në gjëndje
1,290 L
Makine Rroje | Gemei GM-619 Karakteristikat kryesore Emri i produktit: Gemei Hair Clipper GM 698 Marka: Gemei Modeli: GM 698 Ideale për: Meshkuj Burimi i energjisë: Bateria (e rikarikueshme) Materiali i tehut: Çelik inox Përshkrim: Emri i produktit: Gemei Hair Clipper GM 698 Marka: Gemei...
KushtetE re MarkaGemei
Makineri per Shkrirje Dylli | Sokany Sk-107 Makineri per shkrirje dylli per depilim e markes Sokany model SK-107 Ne paketim gjenden se bashku me makinerine edhe 300gr Dyll edhe nje shpatull qe sherben per hapjen e dyllit. Karakteristika : 50 w Makineri Dylli me shkrirje të shpejtë...
KushtetE re MarkaSokany
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 3900L
Shitesi
Transport Falas