PC Gaming

One Hand Set Tastier dhe Mouse Gaming Karakteristikat: Dizajn ergonomik.  Lehtësisht të përdorshme.  Tasta mekanikë. Janë me ngjyra RGB. Numri i tastave : 35.  Rryma operative: me shumë se 200mA.  Tensioni: 5V.  Gjatësia e kabullit:1.5m.  Pesha:...
KushtetE Re ModeliSet Tastier dhe Mouse Gaming One Hand
Ne Stok
24,500 L
Tavoline Kompjuteri Gaming PC   Karakteristikat : Material defkon i cili përbehet nga plastikë e gomuar, me pamje karboni në pjesën e sipërme. Konstrukt metalik në pjesën e këmbëve. Shumë komode, ju mundëson lehtësi përdorimi të kompjuterit tuaj. Përmasat: 120 x 60 x 73cm. E...
KushtetE Re ModeliTavoline kompjuteri Gaming
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 1450L
  • 24500L
Shitesi
Transport Falas