Smartphone & Tablet

Telefon dhe tablet

Blini telefona celularë  online në ShikoCmimim

Komunikimi dhe argëtimi janë çuar në një nivel tjetër me shpikjen e telefonave inteligjentë dhe sistemeve të tij operative inovative të integruara si platformat Android, iOS, Windows mobile dhe Blackberry. Me disponueshmërinë e kartave të kujtesës, mund të ruani sa më shumë informacione që dëshironi, qofshin ato dokumente zyrtare për ruajtje ose ato momente të paharrueshme që keni kapur në video dhe foto. Mund të arrini të dëgjoni këngët e shkarkuara me pajisjen tuaj celular dhe mund të thoni ajo ka zëvendësuar disa nga lojtarët portativë të muzikës në treg për momentin. Mund të shijoni gjithashtu filma në telefonat tuaj ose në linjë me përdorimin e aplikacionit YouTube të instaluar ose jashtë linje me përdorimin e hapësirës së madhe të memories të përfshirë në telefonat celularë. Blerjet online mundësohen edhe në telefonat inteligjentë celularë   , ju mund të blini online pa përdorur një kompjuter desktop.

Ku të blini telefona celulare në Shqiperi

Telefonat celularë dhe tabletët më të fundit ju ndihmojnë të kapni momente që kanë shumë rëndësi për ju me përdorimin e kamerës video, kjo ju ndihmon të punoni nga kudo dhe në çdo kohë me disponueshmërinë e lidhjes me internetin ku mund të punoni në word dhe dokumentet excel më pas, dërgojini këto dokumente si raporte me email direkt në telefonin tuaj ndërsa jeni në lëvizje. Nëse jeni më shumë një personalitet argëtues dhe jo biznesi, definitivisht nuk mbeteni jashtë pasi telefonat modernë vijnë me kamera të fuqishme të integruara që mund të kapin imazhe të qarta në definicion të lartë, kështu që kur miqtë tuaj po bëjnë të gjitha selfiet për momentin "duke bukur". , mund të sillni edhe tuajat në festë. Në rast se nuk jeni ende të sigurt se çfarë telefoni të blini, mos ngurroni të kontrolloni udhëzuesin e blerjes së ShikoCmimin që do t'ju ndihmojë të bëni zgjedhjet e duhura duke kaluar nëpër rishikimet më të fundit të telefonit dhe të keni bërë një zgjedhje më të mirë dhe gjithashtu të zbuloni markat Microsoft Lumia, Samsung , Apple iphone, HTC, Infinix dhe shumë të tjera. Pasi të dini se për çfarë pajisje celulare të kërkoni, blini në ShikoCmimin me çmimet më të mira në Shqiperi nuk do të pendoheni për ta bërë këtë. Bleni gjithashtu në ShikoCmimin për një gamë të gjerë produktesh të tjera nga laptopë, pajisje kuzhine, elektronikë, 

Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 490L
  • 54900L
Shitesi
Transport Falas