Smartphone dhe Tablet

Telefon dhe tablet

Blini telefona celularë  online në ShikoCmimim

Komunikimi dhe argëtimi janë çuar në një nivel tjetër me shpikjen e telefonave inteligjentë dhe sistemeve të tij operative inovative të integruara si platformat Android, iOS, Windows mobile dhe Blackberry. Me disponueshmërinë e kartave të kujtesës, mund të ruani sa më shumë informacione që dëshironi, qofshin ato dokumente zyrtare për ruajtje ose ato momente të paharrueshme që keni kapur në video dhe foto. Mund të arrini të dëgjoni këngët e shkarkuara me pajisjen tuaj celular dhe mund të thoni ajo ka zëvendësuar disa nga lojtarët portativë të muzikës në treg për momentin. Mund të shijoni gjithashtu filma në telefonat tuaj ose në linjë me përdorimin e aplikacionit YouTube të instaluar ose jashtë linje me përdorimin e hapësirës së madhe të memories të përfshirë në telefonat celularë. Blerjet online mundësohen edhe në telefonat inteligjentë celularë   , ju mund të blini online pa përdorur një kompjuter desktop.

Ku të blini telefona celulare në Shqiperi

Telefonat celularë dhe tabletët më të fundit ju ndihmojnë të kapni momente që kanë shumë rëndësi për ju me përdorimin e kamerës video, kjo ju ndihmon të punoni nga kudo dhe në çdo kohë me disponueshmërinë e lidhjes me internetin ku mund të punoni në word dhe dokumentet excel më pas, dërgojini këto dokumente si raporte me email direkt në telefonin tuaj ndërsa jeni në lëvizje. Nëse jeni më shumë një personalitet argëtues dhe jo biznesi, definitivisht nuk mbeteni jashtë pasi telefonat modernë vijnë me kamera të fuqishme të integruara që mund të kapin imazhe të qarta në definicion të lartë, kështu që kur miqtë tuaj po bëjnë të gjitha selfiet për momentin "duke bukur". , mund të sillni edhe tuajat në festë. Në rast se nuk jeni ende të sigurt se çfarë telefoni të blini, mos ngurroni të kontrolloni udhëzuesin e blerjes së ShikoCmimin që do t'ju ndihmojë të bëni zgjedhjet e duhura duke kaluar nëpër rishikimet më të fundit të telefonit dhe të keni bërë një zgjedhje më të mirë dhe gjithashtu të zbuloni markat Microsoft Lumia, Samsung , Apple iphone, HTC, Infinix dhe shumë të tjera. Pasi të dini se për çfarë pajisje celulare të kërkoni, blini në ShikoCmimin me çmimet më të mira në Shqiperi nuk do të pendoheni për ta bërë këtë. Bleni gjithashtu në ShikoCmimin për një gamë të gjerë produktesh të tjera nga laptopë, pajisje kuzhine, elektronikë, 

Në gjëndje
539 L
Apple Watch Series 6 (GPS + Cellular, 40mm) - Blue Aluminum Case with Deep Navy Sport Band (Renewed)   Supported Application GPS Special Feature Time Display, Sleep Monitor, Text Messaging, GPS Compatible Devices Smartphone Operating System WatchOS Connectivity...
Iphone 7+ - ShikoCmimin
Transport falas
Ulje 20%
1
Në gjëndje
24,900 L 19,900 L
Ju kurseni: 5,000 L
Përmbledhje e Apple iPhone 7 Smartphone Apple iPhone 7 u lançua në shtator 2016. Telefoni vjen me një ekran me prekje 4.70 inç me një rezolucion prej 750x1334 piksel me një densitet pixel prej 326 pikselë për inç (ppi) dhe një raport aspekt prej 16: 9. Apple iPhone 7 është mundësuar nga një procesor quad-core Apple A10 Fusion 2.34GHz. Ajo vjen me 2 GB RAM. Apple iPhone 7 ekzekuton iOS 10 dhe mundësohet nga një bateri e pa lëvizshme 1960mAh. Sa i përket kamerave, Apple iPhone 7 në pjesën e pasme paketon një kamerë 12-megapikselë me një hapje f / 1.8. Konfigurimi i kamerës së pasme ka fokusin automatik të zbulimit të fazës. Ka një kamerë 7 megapikselë në pjesën e përparme për selfie me një hapje f / 2.2. Apple iPhone 7 bazohet në iOS 10 dhe paketon 32 GB hapësirë ruajtëse. Apple iPhone 7 është një smartphone i vetëm SIM (GSM) që pranon një kartë Nano-SIM. Apple iPhone 7 mat 138.30 x 67.10 x 7.10 mm (lartësia x gjerësia x trashësia) dhe peshon 138.00 gram. U lançua në të Zezë, Ari, Jet E Zezë, E Zezë Mat, E Kuqe, Trëndafili, dhe Ngjyra Argjendi. Opsionet e lidhjes në Apple iPhone 7 përfshijnë Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, GPS, Bluetooth v4.20, NFC, Rrufe, 3G dhe 4G (me mbështetje për Band 40 të përdorur nga disa rrjete LTE në Indi ) Sensorët në telefon përfshijnë akselerometër, sensorin e dritës së ambientit, barometër, busull / magnetometër, xhiroskop, sensor afërsie dhe sensorin e gjurmës së gishtit.
Age groupiOS 5 Gender4.7"
Transport falas
Ulje 27%
Në gjëndje
19,900 L 14,500 L
Ju kurseni: 5,400 L
  Screen size 1.39 inch Special feature Sleep tracking Round shape Age range (description) Adult Smartphone compatible peripherals Display type Digital Type of USB connectors   About this item Battery Life: 16 days ultra-long battery life...
Nuk ka stok
192 L
Nuk ka stok
192 L
Show another 16 products
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 82.5L
  • 1350000L
Shitesi
Transport Falas