Air Fryer RAF 5330w

An-Raf5330
9,200 L
7,450 L
Ju kurseni: 1,750 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Air Fryer RAF 5330w

Friteza me ajër të shëndetshëm RAF (Air Fryer) është padyshim një zgjedhje më e shëndetshme sesa skuqja . Ato përdorin shumë më pak vaj, duke ju dhënë ushqime që përmbajnë më pak yndyrë, më pak kalori dhe përbërës më pak të rrezikshëm si akriamidi. Mund të prodhojë ushqim krokant në ngjyrë ari, i cili është si i skuqur por pa të gjitha efektet anësore negative.

Karakteristikat Kryesore:

 • Marka: RAF
 • Model R.5330w
 • Kapaciteti i madh 6.0L
 • Paneli i lartë me prekje
 • Dritare e dukshme
 • Grilë për furrë me ajër të nxehtë dhe Pjekje e thellë
 • Gatim i butë ekstra me pak yndyrë me ajër të nxehtë
 • Temperatura: 80-200C
 • Fuqia 1500w
 • Tensioni: 220V-240V 50~60Hz
 • Lehtë për t'u pastruar
 • Yndyrna mund të reduktohet me 80%
 • Qarkullimi i ajrit 360 gradë


Air Fryer RAF 5330w - Gatim i Shëndetshëm me Teknologji të Avancuar

Friteza me ajër të shëndetshëm RAF 5330w sjell një zgjedhje të shëndetshme për gatim. Me kapacitetin e madh prej 6Litra, panelin e lartë me prekje dhe teknologjinë e qarkullimit të ajrit 360 gradë, kjo fryerje ofron një mënyrë të shijshme dhe të shëndetshme për përgatitjen e ushqimit tuaj të preferuar.

Air Fryer RAF 5330w

Air Fryer RAF 5330w

Air Fryer RAF 5330w

Air Fryer RAF 5330w

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
RAF 5330w
Lloji
Air Fryer
Kapaciteti
6litra
Fuqia
1500w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni