Mikser Dore Raf 6630

an-Raf 6630
2,450 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mikser dore dhe rrahëse vezësh RAF R.6630

Përzierësi elektrik i kuzhinës RAF R-6630 është thjesht i pazëvendësueshëm në kuzhinën tuaj. Është i lehtë për t'u përdorur, por në të njëjtën kohë shumëfunksional.  Shpejtësia dhe cilësia e përzierjes së përbërësve varet nga fuqia e pajisjes. Me një fuqi të tillë, do të jeni në gjendje të përgatisni shpejt kremin ose të gatuani brumin duke e vendosur pajisjen në një shpejtësin e duhur. Butoni Turbo siguron një shpërthim të shpejtë të fuqisë kur është e nevojshme, ndërsa dy gërpat dhe një rrahëse e kromuar e bëjnë të përshtatshme për shumë lloje përgatitjesh kuzhine.


Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 300W, 220V, 50Hz
 • Funksionimi me 5 shpejtësi
 • Shpejtësia e motorit: 25000 rpm
 • Butoni Turbo për fuqi të shpejtë
 • 2 gërpat për brumosje dhe rrahëse
 • I kromuar për qëndrueshmëri dhe dizajn të përshtatshëm
 • I lehtë për t'u pastruar

Mikser dore dhe rrahëse vezësh RAF R.6630 - 

Mikseri dore dhe rrahëse vezësh RAF R.6630 ofron një kombinim të shkëlqyer të fuqisë, shpejtësisë, dhe përshtatshmërisë. Me butonin Turbo për fuqi të shpejtë dhe gërpat e kromuar, kjo pajisje është zgjedhja e duhur për çdo gatim në kuzhinë.

Mikser Dore Raf 6630

Mikser Dore Raf 6630

Mikser Dore Raf 6630

Mikser Dore Raf 6630

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 6630
Lloji
Mikser Elektrik
Fuqia
300w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni