Fshese me Korent

Ne Stok
13,500 L 10,900 L
Ju kurseni: 2,600 L
body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; color: #333; } .container { max-width: 100%; margin: 0 auto; background-color: #fff;...
KushtetE Re MarkaRaf
Ne Stok
6,200 L 4,950 L
Ju kurseni: 1,250 L
Fshese me Korent Dore Raf R8673w Fshesa me korent dore Raf R8673w është një mjet efektiv për pastrimin e pluhurit dhe papastërtive nga sipërfaqet e ndryshme. Me karakteristika të tilla si fuqia 600W, shpejtësia e motorit deri në 35,000 rpm, dhe niveli i...
KushtetE Re ModeliRaf 8673w
Ne Stok
22,200 L 18,900 L
Ju kurseni: 3,300 L
Fshese me Korent Dore Vertikale Lexical Model 4020 Fshesa me korent dore vertikale Lexical Model 4020 sjell fuqi dhe efikasitet në pastrimin tuaj. Me karakteristika të tilla si motorri me fuqi 120w, aksesoret për pastrim në kembe dhe koka pastrimi për vende...
KushtetE Re ModeliLVC-4020
Fshese me Korent Lexical Model 4003 2000w Modeli LVC-4003 është një fshesë me korent efikase, e cila sjell fuqi të fortë thithëse për të siguruar pastrim të jashtëzakonshëm. Me karakteristika të tilla si tensioni 220-240v, fuqia 2000W, dhe tubi teleskopik...
Ne Stok
18,200 L 9,900 L
Ju kurseni: 8,300 L
body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; color: #333; } .container { max-width: 100%; margin: 0 auto; background-color: #fff;...
KushtetE Re MarkaRaf
Fshesa me Korent Raf Model R.8662P Fshesa me Korent Raf Model R.8662P është zgjedhja e duhur për pastrimin e detajuar të ambientit tuaj. Me thithje të fuqishme dhe karakteristika praktike, kjo fshesë ofron një përvojë pastrimi të lehtë dhe efektive. Karakteristikat:...
NgjyraLejla KushtetE re
Ne Stok
9,500 L 5,900 L
Ju kurseni: 3,600 L
Fshese me Vakum Vertikale Raf Model 8672 Fshesa me vakum vertikale Raf Model 8672 sjell fuqi dhe efikasitet në pastrimin tuaj. Me karakteristika të tilla si tensioni nominal 220-240V, fuqia e vlerësuar 600W, dhe vëllimi i posaçëm 0.5L, kjo fshesë është një...
KushtetE Re ModeliRaf 8672
Ne Stok
3,300 L
Fshese Pastrimi me Vakum Lehtëson fshirjen e shtëpisë falë sistemit të vakumit. Ideale për çdo lloj dyshemeje. Karakteristikat Kryesore: • I pajisur me bateri të rikarikueshme 2000 Li-ion. • Mos e përdorni për të thithur ujë...
KushtetI Ri ModeliFshese Pastrimi me vakum
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 3300L
  • 18900L
Shitesi
Transport Falas