Floket

Në gjëndje
900 L
Pjaster per Meshkuj Modeling Comb Pjaster per meshkuj shume praktike per te shtrire modeluar floket dhe mjekrren. Kreher  per Mjekrren  Gjithashtu me kete  kreher  mund te stiloni dhe mjekrren ne menyre perfekte
KushtetE re MarkaModeling Comb
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Makine Qethese Profesionale ProGemei GM-6133
KushtetE re MarkaGemei
Pjaster Flokesh Profesionale | Sokany HS-988 Pjaster per drejtimin e flokeve profesionale e markes Sokany model HS-988 me veshje qeramike e cila ruan floket nga demtimi. Pjaster profesionale flokësh me avull 28 x 110 mm pllakë me veshje qeramike Butoni i ndezjes/fikjes Butona për...
KushtetE re MarkaSokany
Në gjëndje
1,980 L
Pjaster Flokesh | Gemei GM-419 Pjaster per shtrirjen dhe drejtimin e flokeve e markes Gemei model GM-419 Shtrini floket ne nje kohe te shkurter dhe duke i mbrojtur  ata nga djegja fale teknologjise inovative te ngrohjes me rreze infra te kuqe dhe veshja e saj me titan. Pjaster...
KushtetE re MarkaGemei
Në gjëndje
1,900 L
Pjaster Flokesh Sokany HS-954 Pjaster per shtrirjen e flokeve e markes Sokany model HS-954 Pllakë e fortë qeramike, zbut flokët lehtësisht dhe nuk i dëmton flokët. Pllaka mikro-qeramike prodhon nxehtësi infra të kuqe për të mbrojtur shkëlqimin e flokëve. I përshtatshëm për shumicën e...
KushtetE re MarkaSokany
Stilues Flokesh 6 ne 1 -Lexical LSS-5202 Stilues Flokesh 1000W Për burra dhe gra multifunksionale Kjo është risia për të provuar, furça revolucionare që të gjithë po e perdorin. Mos u lodhni , zgjidhni këtë furçë rregulluese dhe ngrohëse për të drejtuar flokët tuaj në kohë rekord....
KushtetE re MarkaLexical
Në gjëndje
2,390 L
Tharese Flokesh -DSP 30088 - Tharëse flokësh me dy drejtime 2200W DSP nuk është vetëm e bukur në dizajn, por edhe me ngjyra delikate dhe e jashtëzakonshme në përdorim, nuk ju zhgënjen vërtet. - Sapo zotëroni një tharëse flokësh të nivelit të lartë DSP 30088, nuk do t'ju duhet të shqetësoheni...
KushtetE re MarkaDsp
Në gjëndje
2,490 L
Tharese Flokesh | DSP Mo 30089 Tharese Flokesh e markes DSP Model 30089 eshte zgjidhja me e mire per te dizenjuar dhe stiluar floket ne jeten e perditshme. E dizenjuar me teknologji qeramike dhe jonike për të reduktuar dëmtimin e flokëve dhe djegjen e padëshiruar duke ofruar flokë...
KushtetE re MarkaDsp
Në gjëndje
1,900 L
Tharese Flokesh  Tharese Flokesh Kenwood Model KE-8809
KushtetE re MarkaKenwood
Në gjëndje
1,990 L
Tharese Flokesh | Lexical LHD-5008 Tharëse flokësh inovative e markës gjermane - Lexical. Karakteristika:  Fuqia - 2200 W  2 shpejtësi dhe 3 çelësa ngrohjeje  Funksioni i ajrit të ftohtë  Jetëgjatesi e motorrit  Zhurmë e ulët  Mbrojtje nga mbinxehja...
KushtetI Ri MarkaLexical
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 2490L
Shitesi
Transport Falas