Friteze me Ajer Air Fryer Raf 4.5L Mo R.5237

6975069405698
4,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

BrandRaf MarkaRaf


Friteze me Ajër Air Fryer Raf 4.5L Mo R.5237

Friteze me Ajër Air Fryer Raf 4.5L Mo R.5237

Friteza me ajër Air Fryer Raf 4.5L Mo R.5237 është një zgjedhje e shkëlqyer për gatimin e ushqimeve në mënyrë të shëndetshme dhe të shijshme. Me teknologjinë e ajrit të nxehtë, kjo fritezë ofron një mënyrë të lehtë dhe të shpejtë për të skuqur dhe gatuar  ushqimet.

Karakteristikat:

 • Lehtësisht e përdorshme dhe e pastrueshme pas përdorimit.
 • Mundëson qarkullim të ajrit 360°.
 • Qarkullimi i njëtrajtshëm i ajrit mundëson pjekje të njëtrajtshme.
 • E përshtatshme për skuqje, pjekje me ajër të nxehtë, ngrohje ushqimesh dhe për shkrirje të shpejtë.
 • Kontrollues temperature dhe kohe gatimi.
 • Mbrojtje nga mbinxehja.
 • Kembë silikoni jo-rrëshqitëse.
 • Fuqia: 1500W.
 • Voltazhi: 220V.
 • Frekuenca: 50-60Hz.
 • Kapacitet: 4.8 litra.

Friteza me ajër Air Fryer Raf 4.5L Mo R.5237 është partneri ideal në kuzhinë për të përgatitur ushqime të shijshme dhe të shëndetshme. Ndonjeherë skuqja nuk ka qenë kështu më e lehtë!
Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
Raf
Modeli
r.5273
Lloji
Friteze me Ajer
Kapaciteti
4.5L
Fuqia
1500w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni