Ekspres & Kafe

Ne Stok
18,500 L 7,990 L
Ju kurseni: 10,510 L
Ekspres Kafeje Ama Capsule Luna S32 + 40 KapsulaEkspres Kafeje Ama Capsule Luna S32 + 40 Kapsula Eleganca dhe thjeshtësia bëjnë ekspresin e kafesë Luna një zgjedhje ideale për shtëpinë tuaj. Ekspresi inteligjent, me lexuesin e barkodit, ju sugjeron sasinë...
KushtetI ri MarkaAma
Ne Stok
14,300 L 10,990 L
Ju kurseni: 3,310 L
Ekspres Kafeje per shtepi Lexical 0602 Ekspresi i kafesë Lexical 0602 është një pajisje moderne dhe efikase për të përgatitur kafenë tuaj të preferuar me presionin e avullit 15 bar dhe fuqinë 850W. Karakteristikat...
KushtetE Re ModeliLexical 0602
Ne Stok
22,000 L 14,900 L
Ju kurseni: 7,100 L
Ekspres Kafeje  Lexical 0603 Ekspresi i kafesë Lexical 0603 është një pajisje moderne dhe efikase për të përgatitur kafenë tuaj ekspres ne kushte shtëpie  me presionin e avullit 15 bar dhe fuqinë 850W....
KushtetE Re ModeliLexical 0603
Nuk ka stok
9,900 L
Eksprese Kafeje Raf by ShikoCmimin.al
KushtetI Ri MarkaRaf
Ne Stok
5,500 L
Ekspres Kafeje Raf Mo R114 body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */ color: #333; /* Ngjyra e...
KushtetI ri MarkaRaf
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 5500L
  • 14900L
Shitesi
Transport Falas