Pastrimi

Ne Stok
13,500 L 10,900 L
Ju kurseni: 2,600 L
body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; color: #333; } .container { max-width: 100%; margin: 0 auto; background-color: #fff;...
KushtetE Re MarkaRaf
Ne Stok
6,200 L 4,950 L
Ju kurseni: 1,250 L
Fshese me Korent Dore Raf R8673w Fshesa me korent dore Raf R8673w është një mjet efektiv për pastrimin e pluhurit dhe papastërtive nga sipërfaqet e ndryshme. Me karakteristika të tilla si fuqia 600W, shpejtësia e motorit deri në 35,000 rpm, dhe niveli i...
KushtetE Re ModeliRaf 8673w
Ne Stok
22,200 L 18,900 L
Ju kurseni: 3,300 L
Fshese me Korent Dore Vertikale Lexical Model 4020 Fshesa me korent dore vertikale Lexical Model 4020 sjell fuqi dhe efikasitet në pastrimin tuaj. Me karakteristika të tilla si motorri me fuqi 120w, aksesoret për pastrim në kembe dhe koka pastrimi për vende...
KushtetE Re ModeliLVC-4020
Fshese me Korent Lexical Model 4003 2000w Modeli LVC-4003 është një fshesë me korent efikase, e cila sjell fuqi të fortë thithëse për të siguruar pastrim të jashtëzakonshëm. Me karakteristika të tilla si tensioni 220-240v, fuqia 2000W, dhe tubi teleskopik...
Ne Stok
18,200 L 9,900 L
Ju kurseni: 8,300 L
body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; color: #333; } .container { max-width: 100%; margin: 0 auto; background-color: #fff;...
KushtetE Re MarkaRaf
Fshesa me Korent Raf Model R.8662P Fshesa me Korent Raf Model R.8662P është zgjedhja e duhur për pastrimin e detajuar të ambientit tuaj. Me thithje të fuqishme dhe karakteristika praktike, kjo fshesë ofron një përvojë pastrimi të lehtë dhe efektive. Karakteristikat:...
NgjyraLejla KushtetE re
Ne Stok
9,500 L 5,900 L
Ju kurseni: 3,600 L
Fshese me Vakum Vertikale Raf Model 8672 Fshesa me vakum vertikale Raf Model 8672 sjell fuqi dhe efikasitet në pastrimin tuaj. Me karakteristika të tilla si tensioni nominal 220-240V, fuqia e vlerësuar 600W, dhe vëllimi i posaçëm 0.5L, kjo fshesë është një...
KushtetE Re ModeliRaf 8672
Ne Stok
3,300 L
Fshese Pastrimi me Vakum Lehtëson fshirjen e shtëpisë falë sistemit të vakumit. Ideale për çdo lloj dyshemeje. Karakteristikat Kryesore: • I pajisur me bateri të rikarikueshme 2000 Li-ion. • Mos e përdorni për të thithur ujë...
KushtetI Ri ModeliFshese Pastrimi me vakum
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
HEKUR ME AVULL  DSP Model KD-1004 Hekur me avull DSP KD1004 - hekuri me avull i cilësisë së lartë plotëson të gjitha kërkesat e hekurosjes moderne. Trupi është prej plastike me cilësi të lartë. Pllaka prej qeramike rrëshqet lehtësisht mbi çdo pëlhurë dhe është shumë rezistente ndaj...
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
Hekur Per Hekurosje | Lexical LSI-1008 Hekur per hekurosje me raportin me te mire cmimim cilesi.I pajisur me nje veshje qeramike qe ben te mundur mos te ngjise ,me nje fuqi prej 1600w dhe me nje depozite uji prej 220ml me te cilen mund te leshoje avull ose te sperkas. Hekur rrobash...
Nuk ka stok
3,300 L
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
Hekur Rrobash me Avull RAF 1193 Hekuri i Rrobave me Avull RAF 1193 është një pajisje shumëfunksionale dhe praktike. Me efikasitet të lartë, ai mban rrobat tuaja të rregullta dhe të lëmuara pa rrudha, duke i bërë ato të duken si të reja....
KushtetE Re ModeliRAF 1193
Ne Stok
3,950 L 2,990 L
Ju kurseni: 960 L
Hekur Rrobash me Avull RAF 1252 Prezantimi i RAF Electric Steam Iron and Dry Iron R.1252R, një shoqërues i gjithanshëm dhe i fuqishëm për nevojat tuaja për hekurosje. Me një furnizim të fuqishëm me energji 2200 W në 230 V dhe 50 Hz, ky hekur është...
KushtetE Re ModeliRAF 1252
Hekur Vertikal me Avull Lexical LHH0901 Hekur vertikal me avull Lexical LHH0901 është një mjet i përshtatshëm për pëlhurat e ndryshme, duke përfshirë pambukun, leshin, poliestrin, pelushin, mëndafshin, fibrat, najlonin, kadifin dhe lirin. Ky hekur vertikal...
KushtetE Re ModeliLHH0901
Hekur Vertikal per Hekurosje Haeger HG-1269-P Dizajnuar me një koncept të ri vertikal, ky hekur për hekurosje Haeger HG-1269-P do të kursejë shumë kohë në hekurosjen e rrobave tuaja. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re MarkaHaeger
KushtetI Ri NgjyraBlu
KushtetI ri ModeliPastrues Qimesh per Kafshet
KushtetI Ri MarkaRaf
KushtetI Ri NgjyraBlu
Show another 1 product
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 18900L
Shitesi
Transport Falas