Organizues Kuzhine

Ne Stok
4,500 L
KushtetI Ri NgjyraBardhe
Kulluese Enesh Metalike Modern Design Karakteristikat: Ideal për të kulluar enët e sapolara. Është dykatëshe duke siguruar më shumë hapësirë për enët tuaja. Montohet lehtësisht në çdo ambjent. Materiali: metal, silikon, plastikë. Përmasat: 36 x 50 x 23.5 cm. Strukturë praktike dhe...
KushtetE Re NgjyraZeze
Raft enësh tharëse e rregullueshme  mbi lavaman Rafti i enëve i rregullueshëm mbi lavaman është bërë nga metali, por me ngjyrë të zezë. Ky kullues i madh i rregullueshëm i raftit të enëve për organizimin e kuzhinës Mbajtëse rafti për ruajtjen e hapësirës së ruajtjes me 5 grepa të...
Mbajtese Frutash Dekorues Raft me 3 Ndarje Karakteristikat: Ndërtuar me material druri dhe plastike. Ka tre ndarje me përmasat të ndryshme. Pastrohet lehtësisht. Tasat mbajtës janë të heqshme. Ideale për të mbajtur dhe organizues frutat dhe perimet. Përmasat e...
KushtetI ri ModeliMbajtese Frutash Dekorativ
  Mbajtese Sfungjeri dhe Peshqires Karakteristikat: Ndërtuar me material aliazh alumini. Vjen në dy ngjyra të ndryshme, e zezë dhe e bardhë. Ka enë kulluese të lëvizshme. Mund të ngjitet në mur falë ngjitëses PVC. Ideale për tu vendosur pranë lavamanit....
KushtetI ri ModeliMbajtese Sfungjeri dhe Peshqiri
KushtetI Ri LlojiOrganizues Frigoriferi
Ne Stok
12,900 L
KushtetI Ri NgjyraZeze
Ne Stok
8,900 L
KushtetI Ri NgjyraErret
KushtetI Ri NgjyraZeze
KushtetI Ri NgjyraZeze
KushtetI Ri NgjyraZeze
Raft Metalik per Mbajtjen e Eneve mbi Lavaman Karakteristikat :  Mundëson tharje dhe sistemim të enëve tuaja.  Ndërtuar me material rezistent, metalik.  Lehtësisht i montueshëm mbi lavaman.  Mbajtëse thikash, solucione pastrimi, etj.  Raft ndarës për pjatat...
KushtetE Re ModeliRaft per Mbajtjen e Eneve
KushtetI Ri ModeliRaft Organizues Kuzhine
Raft Organizues per Produkte Kuzhine Materiali rezistent ndaj ndryshkut: i bërë prej çeliku të fortë dhe veshje pluhuri të përfunduar me spërkatje elektrostatike, ky raft erëzash është rezistent ndaj ndryshkut, i cili është ndërtuar për përdorim afatgjatë. Dizajni...
KushtetE Re NgjyraZeze
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 790L
  • 12900L
Shitesi
Transport Falas