Smart Watches

Nuk ka stok
1,500 L 790 L
Ju kurseni: 710 L
Byzylyk Inteligjent Smart Band Smart Bracelet M4 Karakteristikat Kryesore: Gjurmimi i aktivitetit gjatë gjithë ditës: hapat, kaloritë e djegura, kilometrazhi dhe rrahjet e zemrës. Përkujtues inteligjent:...
KushtetE Re ModeliM4
MagSafe Karikues Magnetik me Wireless 3 ne 1 Karakteristikat: Mundëson karikimin pa kabuj të 3 pajisjeve elektronike njëkohësisht. Karikuesi është i pajisur me magnet të fuqishëm për fiksimin e pajisjeve tuaja elektronike të cilat suportojnë karikim wireless. Input fishë tip C....
KushtetE Re ModeliKarikues me Wireless 3ne1
Ore Smart Smartwatch Model P80 për Fëmijë Ore Smart P80 është një smartwatch i dizajnuar veçanërisht për fëmijë. Me karakteristika të avancuara dhe një dizajn tërheqës, ky smartwatch ofron një eksperiencë të përmirësuar për fëmijët tuaj....
KushtetE re MarkaSmartwatch P80
Ne Stok
1,900 L 950 L
Ju kurseni: 950 L
Ore Smart SmartWatch Mo D13 Lloji i produktit: Byzylyk Smart Karakteristikat Kryesore: Pesha: 36.5g Ekrani: Madhësia e ekranit 1.44 inç Rezolucioni: 240*240...
KushtetE Re ModeliD13
Ne Stok
1,990 L 990 L
Ju kurseni: 1,000 L
Ore Smart SmartWatch Mo D18 Karakteristikat Kryesore: Pesha: 36.5g Ekrani: Madhësia e ekranit 1.44 inç Rezolucioni: 240*240 Kapaciteti: 90 mAH Mbulesa e sipërme:...
KushtetE Re ModeliD18
Ne Stok
4,400 L
KushtetE Re MarkaK9
Ore Smart Smartwatch Mo T3 Pro Karakteristikat: Lidhet me telefonin tuaj me anë të Bluetooth 5.2. Mundëson bërjen e telefonatave, Mat pulsin, tensionin, kaloritë e harxhuara, përfshin 6 modalitete stërvitjeje, vrap në natyrë, në shtëpi, ulje-ngritje, pompa dhe trajnim i lirë. Ora...
KushtetE Re MarkaT3 Pro
Ore Smart Smartwatch Ekran me prekje, multifunksional. Madhësia e ekranit: 1.4 iPS. Me funksione të ndryshme. Mundëson matjen e hapave, distancës së përshkruar dhe kalorive të djegura. Modalitet biçiklete. Monitoron rrahjet e zemrës. Jep sinjal për njoftimet e ndryshme të telefonit...
KushtetE re MarkaCombi
Smart Watch Series 6 Karakteristikat : Versioni Bluetooth: 4.0. Kapaciteti i baterisë: 200 mAh. Bateri me material polimeri. Ekran me prekje. Kontrolloni telefonatat me anë të orës. Aplikacion për Android 5.0+ dhe IOS 9.0+. Mat rrahjet e zemrës, nivelin e oksigjenit në gjak,...
KushtetE Re
KushtetE Re MarkaT900 Ultra
Ne Stok
3,400 L
Ora Smart watch T500 Pro 【Bluetooth Call/AI Voice】- Përjetoni komoditetin e përgjigjes dhe formimit të telefonatave pa duar me teknologjinë e përparuar Bluetooth 5.0 të orës sonë inteligjente, së bashku me altoparlantin dhe mikrofonin e saj të papërshkueshëm nga uji me besueshmëri të lartë....
KushtetE re MarkaT500Pro
Smartwatch Mo P8Y IP67 Waterproof Karakteristikat: Ekran me madhësi: 128 inch. Rezolucioni i ekranit: 240 x 240. Suporton funksione të ndryshme si kronometër, mat rrahjet e zemres, pedometer, etj. Material rezistent ndaj ujit.  Bateri me kapacitet 340 mAh. Kohëzgjatja...
KushtetE Re MarkaSmartwatch Sport
Ne Stok
2,750 L
Smartwatch Sport Watch W17 Karakteristikat: Lehtësisht e përdorshme. E pajisur me ekran me prekje, TFT. Mundëson matjen e hapave të bërë, kohës së shpenzuar duke bërë ushtrimet fizike. Mundëson matjen dhe tregimin e hapave, të rrahurat e zemrës, presionin e gjakut, oksigjenin në...
KushtetE Re MarkaSmartwatch Sport
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 790L
  • 4400L
Shitesi
Transport Falas